Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 15. krog 15.04.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Šmarje pri Jelšah 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Lončar Miha
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  4  Mikulić Andraž 12.03.00
  6  Posteržin Rok 21.05.01
  8  Polak Matevž 14.12.01
  19  Gošek Gašper 09.08.01
  21  Uršič Andrej 04.03.01
  23  Bah David 04.07.01
  24  Gubenšek Miha (K) 29.08.01
  26  Uršič Aljaž 10.03.00
  29  Milčevski Tim Samuel 12.05.01
  30  Jug Žan (V) 20.10.03
  34  Jurak Matija 08.03.01
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  2  Knez Aljaž 20.02.00
  3  Pevec Kevin 04.11.01
  4  Krulec Vid 07.08.01
  5  Trivič Tadej 12.06.02
  6  Korez Andraž 18.03.02
  7  Novak Aljaž 09.02.01
  8  Korošec Miha (K) 23.11.01
  9  Toplak Kristjan 01.09.01
  10  Korez Nik 23.11.01
  11  Turnšek Sergej 03.03.01
  12  Majer Leon (V) 11.01.01
  Rezervni igralci
  14  Kajba Dejan 10.10.02
  15  Jurak Jakob 26.03.02
  25  Jug Žiga 30.01.02
  Rezervni igralci
  14  Kolar Matjaž 25.05.01
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   NK Šmarje pri Jelšah
   Zdovc Blaž
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 1 24 - Gubenšek Miha (66')
   NK Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   8 - Korošec Miha (64') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    6 - Posteržin Rok (80')
   NK Šmarje pri Jelšah
    8 - Korošec Miha (68')
    10 - Korez Nik (80')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  48'     25 - Jug Žiga
       34 - Jurak Matija
  71'     15 - Jurak Jakob
       19 - Gošek Gašper
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  52'     14 - Kolar Matjaž
       4 - Krulec Vid
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan