Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 13. krog 05.04.17
   TEKMA: NK Vojnik - KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Vojnik - Vojnik    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime
  1  Polutnik Gašper (V)
  5  Bobik Jernej (K)
  6  Koštomaj Gašper
  7  Osmanaj Leotrim
  9  Špes Blaž
  10  Memaj Ismet
  11  Rauter Vid
  17  Leban Tadej
  21  Marciuš Miha
  65  Brecl Ojsteršek Žiga
  69  Jovan Žiga
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Zorenč Dejan (V)
  4  Mikulić Andraž
  6  Jurak Matija
  7  Posteržin Rok
  8  Jug Žiga
  9  Jurak Jakob
  10  Uršič Aljaž
  11  Kajba Dejan
  12  Gubenšek Miha (K)
  15  Uršič Andrej
  21  Bah David
  Rezervni igralci
  4  Agrež Jure Tilen
  8  Pliberšek Timon
  13  Jakš Tomaž (V)
  14  Stropnik Rok
  16  Stepišnik Luka
  99  Brlič Rocky
  Rezervni igralci
  5  Resnik Žan
  19  Deljić David
   TRENER
   NK Vojnik
   Kostanjšek Drago
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   NK Vojnik
   1 : 4 10 - Memaj Ismet (59')
   2 : 4 9 - Špes Blaž (76')
   3 : 4 6 - Koštomaj Gašper (79')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   0 : 1   4 - Mikulić Andraž (20') 
   0 : 2   12 - Gubenšek Miha (23') 
   0 : 3   10 - Uršič Aljaž (51') 
   0 : 4   10 - Uršič Aljaž (54') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  41'     8 - Pliberšek Timon
       21 - Marciuš Miha
  41'     16 - Stepišnik Luka
       7 - Osmanaj Leotrim
  41'     14 - Stropnik Rok
       11 - Rauter Vid
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  39'     5 - Resnik Žan
       1 - Zorenč Dejan
  41'     19 - Deljić David
       9 - Jurak Jakob
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan