Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 14. krog 04.04.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - Fosilum Šentjur 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Lončar Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Zorenč Dejan (V)
  4  Mikulić Andraž
  6  Posteržin Rok
  8  Polak Matevž
  19  Gošek Gašper
  21  Uršič Andrej
  23  Bah David
  24  Gubenšek Miha (K)
  26  Uršič Aljaž
  29  Milčevski Tim Samuel
  34  Jurak Matija
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  1  Senica Žan (V)
  3  Čater Žan
  4  Beltram Aljoša
  6  Lesjak Luka
  7  Šolinc Alen
  8  Šegota Luka
  9  Grlić Patrik
  11  Destovnik Luka
  18  Rihter Nejc
  20  Matoša Matic (K)
  22  Vodeb Marcel
  Rezervni igralci
  2  Resnik Žan
  10  Deljić David
  14  Kajba Dejan
  15  Jurak Jakob
  25  Jug Žiga
  Rezervni igralci
  13  Rosenstein Jakob
  14  Rudež Nejc
  15  Rogić Aleksandar
  16  Hrovat Alen
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   Fosilum Šentjur
   Džaferović Demir
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 0 19 - Gošek Gašper (8')
   Fosilum Šentjur
   1 : 1   6 - Lesjak Luka (9') 
   1 : 2   8 - Šegota Luka (56') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    6 - Posteržin Rok (42')
    8 - Polak Matevž (50')
   Fosilum Šentjur
    20 - Matoša Matic (44')
    4 - Beltram Aljoša (58')
    13 - Rosenstein Jakob (71')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    8 - Polak Matevž (50')
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  56'     25 - Jug Žiga
       21 - Uršič Andrej
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  40'     13 - Rosenstein Jakob
       18 - Rihter Nejc
  56'     16 - Hrovat Alen
       9 - Grlić Patrik
  68'     15 - Rogić Aleksandar
       11 - Destovnik Luka
  74'     14 - Rudež Nejc
       4 - Beltram Aljoša
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan