Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 14. krog 01.04.17
   TEKMA: NK Rogaška Central cafe - NK Vojnik 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška Central cafe
Priimek in ime
  1  Murko Sebastjan (V)
  3  Šalekar Matej
  4  Kodelič Jan (K)
  5  Korez Primož
  6  Lešnik Aljaž
  7  Kramarič Niko
  8  Novak Patrik
  9  Turnšek Val Miha
  10  Pobežin Blaž
  17  Gobec Tomi
  19  Šarlah Damir
   NK Vojnik
Priimek in ime
  1  Polutnik Gašper (V)
  5  Bobik Jernej (K)
  6  Koštomaj Gašper
  7  Osmanaj Leotrim
  9  Špes Blaž
  10  Memaj Ismet
  12  Stropnik Rok
  17  Leban Tadej
  21  Marciuš Miha
  65  Brecl Ojsteršek Žiga
  69  Jovan Žiga
  Rezervni igralci
  12  Štih Alen (V)
  15  Korže Patrik
  16  Vek Denis
  Rezervni igralci
  4  Agrež Jure Tilen
  13  Jakš Tomaž (V)
   TRENER
   NK Rogaška Central cafe
   Počivavšek Bojan
   NK Vojnik
   Kostanjšek Drago
   STRELCI
   NK Rogaška Central cafe
   1 : 0 4 - Kodelič Jan (3')
   2 : 1 8 - Novak Patrik (50')
   3 : 1 10 - Pobežin Blaž (81')
   NK Vojnik
   1 : 1   12 - Stropnik Rok (28') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška Central cafe
    8 - Novak Patrik (34')
   NK Vojnik
    10 - Memaj Ismet (34')
    65 - Brecl Ojsteršek Žiga (54')
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška Central cafe
   NK Vojnik
   MENJAVE
   NK Rogaška Central cafe
  Minuta  Igralec
  53'     16 - Vek Denis
       6 - Lešnik Aljaž
  56'     15 - Korže Patrik
       7 - Kramarič Niko
  82'     12 - Štih Alen
       1 - Murko Sebastjan
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  66'     4 - Agrež Jure Tilen
       9 - Špes Blaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan