Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 12. krog 18.03.17
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - NK Laško-Pivovar 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Božičevič Bor
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Majer Leon (V,K)
  2  Pekovšak Dejan
  3  Pevec Kevin
  4  Krulec Vid
  5  Trivič Tadej
  6  Korez Andraž
  7  Novak Aljaž
  8  Korošec Miha
  9  Toplak Kristjan
  10  Gajšek Denis
  20  Korez Nik
   NK Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Bobnič Urban (V,K)
  58  Cepuš Jan
  60  Đurica Bogdan
  62  Teršek Mohor
  63  Frece Lovro
  68  Gorišek Rok
  69  Grbić Aleksandar
  72  Muratović Belmin
  75  Gričar Nik
  76  Kamenjašević Amel
  80  Hrup Matic
  Rezervni igralci
  11  Rep Tadej
  12  Turnšek Sergej (V)
  14  Knez Aljaž
  17  Kolar Blaž
  Rezervni igralci
  54  Stević Dejan
  66  Muratović Alen
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Zdovc Blaž
   NK Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NK Laško-Pivovar
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
    4 - Krulec Vid (37')
   NK Laško-Pivovar
    69 - Grbić Aleksandar (19')
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
    10 - Gajšek Denis (51')
   NK Laško-Pivovar
    69 - Grbić Aleksandar (53')
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  53'     11 - Rep Tadej
       9 - Toplak Kristjan
  61'     14 - Knez Aljaž
       3 - Pevec Kevin
   NK Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  71'     66 - Muratović Alen
       62 - Teršek Mohor
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan