Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 11. krog 05.11.16
   TEKMA: NK Vojnik - NK Šmarje pri Jelšah 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Vojnik - Vojnik    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime
  1  Polutnik Gašper (V)
  4  Osmanaj Leotrim
  5  Koštomaj Gašper
  7  Rauter Vid
  11  Memaj Ismet
  13  Jovan Žiga
  14  Pliberšek Timon (K)
  15  Leban Tadej
  16  Bobik Jernej
  30  Brlič Rocky
  31  Špes Blaž
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Majer Leon (V,K)
  3  Pevec Kevin
  4  Krulec Vid
  5  Trivič Tadej
  6  Pekovšak Dejan
  7  Novak Aljaž
  9  Knez Aljaž
  11  Rep Tadej
  14  Korez Andraž
  17  Kolar Matjaž
  20  Korez Nik
  Rezervni igralci
  17  Brecl Ojsteršek Žiga
  33  Jakš Tomaž
  44  Agrež Jure Tilen
  54  Marciuš Miha
  59  Stepišnik Luka
  Rezervni igralci
  2  Turnšek Sergej
  8  Korošec Miha
  10  Gajšek Denis
  13  Toplak Kristjan
  15  Čakš Robert
  19  Kolar Blaž
   TRENER
   NK Vojnik
   Kostanjšek Drago
   NK Šmarje pri Jelšah
   Zdovc Blaž
   STRELCI
   NK Vojnik
   NK Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   20 - Korez Nik (37') 
   0 : 2   9 - Knez Aljaž (58') 
   0 : 3   10 - Gajšek Denis (64') 
   0 : 4   13 - Toplak Kristjan (76') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   NK Šmarje pri Jelšah
    14 - Korez Andraž (8')
    4 - Krulec Vid (14')
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   NK Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  55'     54 - Marciuš Miha
       13 - Jovan Žiga
  60'     59 - Stepišnik Luka
       7 - Rauter Vid
  65'     44 - Agrež Jure Tilen
       15 - Leban Tadej
  67'     33 - Jakš Tomaž
       30 - Brlič Rocky
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  48'     10 - Gajšek Denis
       17 - Kolar Matjaž
  65'     13 - Toplak Kristjan
       14 - Korez Andraž
  78'     19 - Kolar Blaž
       7 - Novak Aljaž
  78'     2 - Turnšek Sergej
       9 - Knez Aljaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan