Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 11. krog 05.11.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Šmartno 1 : 5 (0 : 3)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Zorenč Dejan (V)
  2  Resnik Žan
  4  Mikulić Andraž
  8  Polak Matevž
  19  Gošek Gašper
  22  Cverlin Blaž
  23  Bah David
  24  Gubenšek Miha (K)
  26  Uršič Aljaž
  27  Korez Gašper
  29  Milčevski Tim Samuel
   NK Šmartno
Priimek in ime
  1  Aravs Miha (V)
  2  Vuzem Žan
  3  Jelen Ambrož
  4  Ravnak Anej
  5  Podkrižnik Žiga (K)
  7  Marton Rok
  8  Kopušar Žan
  9  Volk Luka
  10  Suljanović Edvin
  11  Križnik Sašo
  14  Golnar Eros
  Rezervni igralci
  14  Kajba Dejan
  21  Uršič Andrej
  Rezervni igralci
  6  Verdev Nejc
  12  Cvikl Gašper
  15  Saramat Erion
  17  Martinovič Alen
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   NK Šmartno
   Vugrinec Josip
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 5 4 - Mikulić Andraž (77')
   NK Šmartno
   0 : 1   17 - Martinovič Alen (34') 
   0 : 2   8 - Kopušar Žan (35') 
   0 : 3   17 - Martinovič Alen (39') 
   0 : 4   11 - Križnik Sašo (42') 
   0 : 5   5 - Podkrižnik Žiga (45')  11m
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    1 - Zorenč Dejan (45')
   NK Šmartno
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Šmartno
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  40'     21 - Uršič Andrej
       2 - Resnik Žan
   NK Šmartno
  Minuta  Igralec
  27'     17 - Martinovič Alen
       14 - Golnar Eros
  40'     15 - Saramat Erion
       10 - Suljanović Edvin
  50'     12 - Cvikl Gašper
       17 - Martinovič Alen
  55'     6 - Verdev Nejc
       8 - Kopušar Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan