Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 4. krog 18.10.16
   TEKMA: NK Šmartno - KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Štadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno
Priimek in ime
  1  Rek Vid (V)
  2  Vuzem Žan
  4  Ravnak Anej
  5  Podkrižnik Žiga (K)
  6  Verdev Nejc
  7  Marton Rok
  9  Acman Evgen
  10  Križnik Sašo
  12  Volk Luka
  14  Golnar Eros
  16  Jelen Ambrož
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Zorenč Dejan (V)
  2  Resnik Žan
  4  Mikulić Andraž
  6  Posteržin Rok
  8  Polak Matevž
  19  Gošek Gašper
  22  Cverlin Blaž
  23  Bah David
  24  Gubenšek Miha (K)
  26  Uršič Aljaž
  29  Milčevski Tim Samuel
  Rezervni igralci
  3  Fajdiga Žiga
  8  Kopušar Žan
  11  Saramat Erion
  13  Kužnik Kristjan
  15  Martinovič Alen
  17  Cvikl Gašper
  20  Verdev Žan (V)
  Rezervni igralci
  21  Uršič Andrej
   TRENER
   NK Šmartno
   Vugrinec Josip
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   NK Šmartno
   1 : 0 2 - Vuzem Žan (7')
   2 : 0 7 - Marton Rok (60')
   3 : 0 10 - Križnik Sašo (61')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK Šmartno
    10 - Križnik Sašo (67')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    26 - Uršič Aljaž (20')
    22 - Cverlin Blaž (30')
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Šmartno
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Kopušar Žan
       9 - Acman Evgen
  46'     3 - Fajdiga Žiga
       16 - Jelen Ambrož
  60'     17 - Cvikl Gašper
       14 - Golnar Eros
  66'     13 - Kužnik Kristjan
       6 - Verdev Nejc
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  65'     21 - Uršič Andrej
       19 - Gošek Gašper
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan