Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 4. krog 18.10.16
   TEKMA: NK Šmartno - KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Štadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno
Priimek in ime Rojen
  1  Rek Vid (V) 13.08.00
  2  Vuzem Žan 30.01.01
  4  Ravnak Anej 12.08.01
  5  Podkrižnik Žiga (K) 06.02.01
  6  Verdev Nejc 24.01.01
  7  Marton Rok 28.11.01
  9  Acman Evgen 15.09.01
  10  Križnik Sašo 22.08.01
  12  Volk Luka 31.07.01
  14  Golnar Eros 05.06.00
  16  Jelen Ambrož 08.10.01
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Zorenč Dejan (V) 17.06.01
  2  Resnik Žan 18.05.00
  4  Mikulić Andraž 12.03.00
  6  Posteržin Rok 21.05.01
  8  Polak Matevž 14.12.01
  19  Gošek Gašper 09.08.01
  22  Cverlin Blaž 22.09.01
  23  Bah David 04.07.01
  24  Gubenšek Miha (K) 29.08.01
  26  Uršič Aljaž 10.03.00
  29  Milčevski Tim Samuel 12.05.01
  Rezervni igralci
  3  Fajdiga Žiga 05.04.02
  8  Kopušar Žan 05.11.01
  11  Saramat Erion 05.05.01
  13  Kužnik Kristjan 11.06.00
  15  Martinovič Alen 25.02.01
  17  Cvikl Gašper 05.02.01
  20  Verdev Žan (V) 08.02.00
  Rezervni igralci
  21  Uršič Andrej 04.03.01
   TRENER
   NK Šmartno
   Vugrinec Josip
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   NK Šmartno
   1 : 0 2 - Vuzem Žan (7')
   2 : 0 7 - Marton Rok (60')
   3 : 0 10 - Križnik Sašo (61')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK Šmartno
    10 - Križnik Sašo (67')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    26 - Uršič Aljaž (20')
    22 - Cverlin Blaž (30')
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Šmartno
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Kopušar Žan
       9 - Acman Evgen
  46'     3 - Fajdiga Žiga
       16 - Jelen Ambrož
  60'     17 - Cvikl Gašper
       14 - Golnar Eros
  66'     13 - Kužnik Kristjan
       6 - Verdev Nejc
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  65'     21 - Uršič Andrej
       19 - Gošek Gašper
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
15. krog 18.03.17
Maribor B : Mons Claudius 2 : 1
NK Rogaška : NK Dravograd 2 : 2
S.Rojko Dobrovce : NK Šampion 1 : 0
Korotan Prevalje : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1
ŠD Videm : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
NK Šmartno 1928 : AjDAS Lenart 0 : 3
NK ZU-VIL Brunšvik : Dravinja 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan