Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 8. krog 15.10.16
   TEKMA: NK Laško-Pivovar - NK Vojnik 3 : 2 (2 : 2)
   Kraj: Laško - Huda jama    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Lončar Miha
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Bobnič Urban (V,K)
  50  Đurica Bogdan
  56  Blatnik Miha
  57  Vodišek Žiga
  60  Gorišek Rok
  66  Babić Antonio
  69  Grbić Aleksandar
  72  Muratović Belmin
  75  Gričar Nik
  76  Frece Lovro
  78  Nuhanović Sebastijan
   NK Vojnik
Priimek in ime
  1  Polutnik Gašper (V)
  4  Osmanaj Leotrim
  5  Koštomaj Gašper
  7  Rauter Vid
  8  Stropnik Rok
  13  Jovan Žiga
  14  Pliberšek Timon (K)
  15  Leban Tadej
  16  Bobik Jernej
  17  Brecl Ojsteršek Žiga
  31  Špes Blaž
  Rezervni igralci
  49  Stević Nik
  54  Stević Dejan
  68  Muratović Alen
  Rezervni igralci
  33  Jakš Tomaž
  54  Marciuš Miha
  59  Stepišnik Luka
   TRENER
   NK Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   NK Vojnik
   Kostanjšek Drago
   STRELCI
   NK Laško-Pivovar
   1 : 0 72 - Muratović Belmin (5')11m
   2 : 2 76 - Frece Lovro (32')
   3 : 2 56 - Blatnik Miha (43')
   NK Vojnik
   1 : 1   31 - Špes Blaž (9') 
   1 : 2   31 - Špes Blaž (21')  11m
   OPOMINJANI
   NK Laško-Pivovar
   NK Vojnik
    15 - Leban Tadej (54')
   IZKLJUČENI
   NK Laško-Pivovar
   NK Vojnik
   MENJAVE
   NK Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  41'     54 - Stević Dejan
       69 - Grbić Aleksandar
  72'     49 - Stević Nik
       78 - Nuhanović Sebastijan
  74'     68 - Muratović Alen
       60 - Gorišek Rok
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  49'     59 - Stepišnik Luka
       7 - Rauter Vid
  72'     54 - Marciuš Miha
       4 - Osmanaj Leotrim
  80'     33 - Jakš Tomaž
       17 - Brecl Ojsteršek Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan