Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 7. krog 08.10.16
   TEKMA: NK Vojnik - NK Rogaška Central cafe 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Vojnik - Vojnik    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Zamernik Nejc
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime
  1  Polutnik Gašper (V)
  5  Koštomaj Gašper
  7  Rauter Vid
  11  Memaj Ismet
  13  Jovan Žiga
  14  Pliberšek Timon (K)
  15  Leban Tadej
  16  Bobik Jernej
  17  Brecl Ojsteršek Žiga
  31  Špes Blaž
  32  Stropnik Rok
   NK Rogaška Central cafe
Priimek in ime
  1  Murko Sebastjan (V)
  2  Lešnik Aljaž
  3  Kužnar Anže
  4  Korže Patrik
  5  Šarlah Damir
  6  Čonč Antonijo
  8  Pobežin Blaž (K)
  9  Turnšek Val Miha
  10  Kramarič Niko
  11  Novak Patrik
  14  Vek Denis
  Rezervni igralci
  4  Osmanaj Leotrim
  33  Jakš Tomaž
  54  Marciuš Miha
  59  Stepišnik Luka
  Rezervni igralci
  7  Gobec Tomi
   TRENER
   NK Vojnik
   Kostanjšek Drago
   NK Rogaška Central cafe
   Viher Rok
   STRELCI
   NK Vojnik
   1 : 0 11 - Memaj Ismet (10')11m
   2 : 1 31 - Špes Blaž (75')11m
   NK Rogaška Central cafe
   1 : 1   4 - Korže Patrik (33') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
    11 - Memaj Ismet (58')
   NK Rogaška Central cafe
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   NK Rogaška Central cafe
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  64'     4 - Osmanaj Leotrim
       7 - Rauter Vid
  73'     33 - Jakš Tomaž
       17 - Brecl Ojsteršek Žiga
  80'     59 - Stepišnik Luka
       32 - Stropnik Rok
  83'     54 - Marciuš Miha
       11 - Memaj Ismet
   NK Rogaška Central cafe
  Minuta  Igralec
  41'     7 - Gobec Tomi
       4 - Korže Patrik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan