Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 7. krog 08.10.16
   TEKMA: Fosilum Šentjur - KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šentjur - Športni Park Šentjur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  1  Romih Žan (V)
  2  Senica Žan
  4  Lesjak Luka
  5  Oset Nejc
  6  Čater Žan
  7  Hrovat Alen
  8  Strmšnik Tilen (K)
  9  Beltram Aljoša
  10  Vodeb Marcel
  11  Rihter Nejc
  13  Grlić Patrik
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jereb Valentin (V)
  2  Resnik Žan
  4  Mikulić Andraž
  6  Posteržin Rok
  8  Polak Matevž
  19  Gošek Gašper
  22  Cverlin Blaž
  23  Bah David
  24  Gubenšek Miha (K)
  26  Uršič Aljaž
  27  Korez Gašper
  Rezervni igralci
  14  Šegota Luka
  15  Zajko Tjaž
  16  Rudež Nejc
  17  Mravlak Žan Luka
  18  Trobec Matic
  19  Destovnik Luka
  Rezervni igralci
  14  Kajba Dejan
  21  Uršič Andrej
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Džaferović Demir
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   1 : 0 7 - Hrovat Alen (40')
   2 : 0 8 - Strmšnik Tilen (63')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  40'     14 - Šegota Luka
       11 - Rihter Nejc
  51'     18 - Trobec Matic
       9 - Beltram Aljoša
  58'     15 - Zajko Tjaž
       10 - Vodeb Marcel
  70'     19 - Destovnik Luka
       2 - Senica Žan
  74'     17 - Mravlak Žan Luka
       8 - Strmšnik Tilen
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  49'     21 - Uršič Andrej
       27 - Korez Gašper
  76'     14 - Kajba Dejan
       2 - Resnik Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan