Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 6. krog 01.10.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Vojnik 6 : 4 (2 : 0)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Lončar Miha
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Zorenč Dejan (V)
  2  Resnik Žan
  4  Mikulić Andraž
  6  Posteržin Rok
  8  Polak Matevž
  22  Cverlin Blaž
  23  Bah David
  24  Gubenšek Miha (K)
  26  Uršič Aljaž
  27  Korez Gašper
  29  Milčevski Tim Samuel
   NK Vojnik
Priimek in ime
  1  Polutnik Gašper (V)
  5  Koštomaj Gašper
  7  Stropnik Rok
  8  Memaj Ismet
  9  Špes Blaž
  10  Rauter Vid
  11  Bobik Jernej
  12  Pliberšek Timon (K)
  15  Leban Tadej
  21  Jovan Žiga
  28  Brecl Ojsteršek Žiga
  Rezervni igralci
  14  Kajba Dejan
  15  Jurak Jakob
  19  Gošek Gašper
  21  Uršič Andrej
  Rezervni igralci
  4  Osmanaj Leotrim
  17  Jakš Tomaž
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   NK Vojnik
   Kostanjšek Drago
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 0 6 - Posteržin Rok (20')
   2 : 0 4 - Mikulić Andraž (22')
   3 : 2 8 - Polak Matevž (55')
   4 : 2 23 - Bah David (61')
   5 : 3 29 - Milčevski Tim Samuel (66')
   6 : 3 8 - Polak Matevž (67')
   NK Vojnik
   2 : 1   7 - Stropnik Rok (44') 
   2 : 2   7 - Stropnik Rok (47') 
   4 : 3   8 - Memaj Ismet (63') 
   6 : 4   9 - Špes Blaž (78')  11m
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Vojnik
    8 - Memaj Ismet (71')
    4 - Osmanaj Leotrim (79')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Vojnik
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  44'     19 - Gošek Gašper
       27 - Korez Gašper
  54'     21 - Uršič Andrej
       2 - Resnik Žan
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  54'     4 - Osmanaj Leotrim
       10 - Rauter Vid
  58'     17 - Jakš Tomaž
       15 - Leban Tadej
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan