Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 6. krog 29.09.16
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - Fosilum Šentjur 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  3  Pevec Kevin
  5  Trivič Tadej
  6  Peček Niko
  7  Novak Aljaž
  8  Korošec Miha
  10  Gajšek Denis
  11  Rep Tadej (K)
  12  Majer Leon (V)
  14  Korez Andraž
  15  Čakš Robert
  20  Korez Nik
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  1  Romih Žan (V)
  2  Senica Žan
  4  Lesjak Luka
  5  Matoša Matic
  6  Čater Žan
  7  Hrovat Alen
  8  Strmšnik Tilen (K)
  9  Beltram Aljoša
  10  Vodeb Marcel
  11  Rihter Nejc
  18  Grlić Patrik
  Rezervni igralci
  4  Krulec Vid
  16  Toplak Kristjan
  17  Kolar Matjaž
  19  Turnšek Sergej
  Rezervni igralci
  13  Oset Nejc
  14  Zajko Tjaž
  15  Rudež Nejc
  16  Rosenstein Jakob
  17  Rogić Aleksandar
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Zdovc Blaž
   Fosilum Šentjur
   Džaferović Demir
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 10 - Gajšek Denis (4')
   2 : 0 20 - Korez Nik (44')
   Fosilum Šentjur
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
    10 - Gajšek Denis (47')
    5 - Trivič Tadej (72')
   Fosilum Šentjur
    5 - Matoša Matic (47')
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   Fosilum Šentjur
    5 - Matoša Matic (60')
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  41'     4 - Krulec Vid
       14 - Korez Andraž
  61'     19 - Turnšek Sergej
       10 - Gajšek Denis
  75'     16 - Toplak Kristjan
       3 - Pevec Kevin
  78'     17 - Kolar Matjaž
       20 - Korez Nik
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  53'     17 - Rogić Aleksandar
       7 - Hrovat Alen
  61'     16 - Rosenstein Jakob
       2 - Senica Žan
  67'     13 - Oset Nejc
       9 - Beltram Aljoša
  75'     15 - Rudež Nejc
       10 - Vodeb Marcel
  75'     14 - Zajko Tjaž
       6 - Čater Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan