Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 3. krog 10.09.16
   TEKMA: NK Rogaška Central cafe - NK Šmarje pri Jelšah 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zamernik Nejc
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška Central cafe
Priimek in ime
  4  Kodelič Jan (K)
  5  Korez Primož
  6  Čonč Antonijo
  9  Turnšek Val Miha
  10  Pobežin Blaž
  12  Hajder Vid (V)
  14  Korže Patrik
  15  Vek Denis
  17  Kramarič Niko
  18  Polajžer Vid
  19  Šolman Oto
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  5  Trivič Tadej
  6  Peček Niko
  7  Novak Aljaž
  8  Korošec Miha
  9  Knez Aljaž
  10  Gajšek Denis
  11  Rep Tadej (K)
  12  Majer Leon (V)
  14  Korez Andraž
  15  Čakš Robert
  20  Korez Nik
  Rezervni igralci
  1  Murko Sebastjan (V)
  3  Lešnik Aljaž
  7  Gobec Tomi
  8  Šarlah Damir
  11  Novak Patrik
  13  Kužnar Anže
  Rezervni igralci
  1  Turnšek Sergej (V)
  3  Pevec Kevin
  17  Kolar Matjaž
  18  Krulec Vid
   TRENER
   NK Rogaška Central cafe
   Viher Rok
   NK Šmarje pri Jelšah
   Zdovc Blaž
   STRELCI
   NK Rogaška Central cafe
   NK Šmarje pri Jelšah
   OPOMINJANI
   NK Rogaška Central cafe
    5 - Korez Primož (81')
   NK Šmarje pri Jelšah
    7 - Novak Aljaž (78')
    11 - Rep Tadej (80')
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška Central cafe
   NK Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Rogaška Central cafe
  Minuta  Igralec
  18'     3 - Lešnik Aljaž
       6 - Čonč Antonijo
  20'     11 - Novak Patrik
       19 - Šolman Oto
  41'     7 - Gobec Tomi
       14 - Korže Patrik
  56'     13 - Kužnar Anže
       18 - Polajžer Vid
  66'     8 - Šarlah Damir
       9 - Turnšek Val Miha
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  70'     18 - Krulec Vid
       9 - Knez Aljaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan