Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 3. krog 10.09.16
   TEKMA: NK Laško-Pivovar - KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 : 4 (2 : 1)
   Kraj: Laško - Huda jama    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Lončar Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško-Pivovar
Priimek in ime Rojen
  1  Bobnič Urban (V) 09.04.01
  49  Gorišek Rok 09.03.01
  50  Bytyqi Endi 08.03.01
  51  Kamenjašević Amel 14.07.00
  55  Ferlin Jakob 08.08.02
  58  Vodišek Žiga (K) 21.04.00
  66  Frece Lovro 18.10.01
  71  Đurica Bogdan 14.08.01
  72  Muratović Belmin 08.07.01
  75  Gričar Nik 01.12.00
  78  Babić Antonio 14.06.01
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Zorenč Dejan (V) 17.06.01
  2  Resnik Žan 18.05.00
  4  Mikulić Andraž 12.03.00
  6  Posteržin Rok 21.05.01
  19  Gošek Gašper 09.08.01
  22  Cverlin Blaž 22.09.01
  23  Bah David 04.07.01
  24  Gubenšek Miha (K) 29.08.01
  26  Uršič Aljaž 10.03.00
  29  Milčevski Tim Samuel 12.05.01
  34  Jurak Matija 08.03.01
  Rezervni igralci
  57  Muratović Alen 04.04.01
  69  Grbić Aleksandar 07.02.01
  80  Nuhanović Sebastijan 02.11.00
  Rezervni igralci
  21  Uršič Andrej 04.03.01
  27  Korez Gašper 08.10.01
   TRENER
   NK Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   NK Laško-Pivovar
   1 : 0 50 - Bytyqi Endi (3')
   1 : 1 78 - Babić Antonio (33')AG
   2 : 1 72 - Muratović Belmin (38')11m
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   2 : 2   4 - Mikulić Andraž (74') 
   2 : 3   26 - Uršič Aljaž (79') 
   2 : 4   24 - Gubenšek Miha (80') 
   OPOMINJANI
   NK Laško-Pivovar
    58 - Vodišek Žiga (48')
    51 - Kamenjašević Amel (51')
    78 - Babić Antonio (59')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Laško-Pivovar
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  51'     57 - Muratović Alen
       49 - Gorišek Rok
  64'     69 - Grbić Aleksandar
       71 - Đurica Bogdan
  66'     80 - Nuhanović Sebastijan
       55 - Ferlin Jakob
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  51'     27 - Korez Gašper
       19 - Gošek Gašper
  66'     21 - Uršič Andrej
       23 - Bah David
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan