Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 3. krog 10.09.16
   TEKMA: NK Laško-Pivovar - KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 : 4 (2 : 1)
   Kraj: Laško - Huda jama    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Lončar Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Bobnič Urban (V)
  49  Gorišek Rok
  50  Bytyqi Endi
  51  Kamenjašević Amel
  55  Ferlin Jakob
  58  Vodišek Žiga (K)
  66  Frece Lovro
  71  Đurica Bogdan
  72  Muratović Belmin
  75  Gričar Nik
  78  Babić Antonio
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Zorenč Dejan (V)
  2  Resnik Žan
  4  Mikulić Andraž
  6  Posteržin Rok
  19  Gošek Gašper
  22  Cverlin Blaž
  23  Bah David
  24  Gubenšek Miha (K)
  26  Uršič Aljaž
  29  Milčevski Tim Samuel
  34  Jurak Matija
  Rezervni igralci
  57  Muratović Alen
  69  Grbić Aleksandar
  80  Nuhanović Sebastijan
  Rezervni igralci
  21  Uršič Andrej
  27  Korez Gašper
   TRENER
   NK Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   NK Laško-Pivovar
   1 : 0 50 - Bytyqi Endi (3')
   1 : 1 78 - Babić Antonio (33')AG
   2 : 1 72 - Muratović Belmin (38')11m
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   2 : 2   4 - Mikulić Andraž (74') 
   2 : 3   26 - Uršič Aljaž (79') 
   2 : 4   24 - Gubenšek Miha (80') 
   OPOMINJANI
   NK Laško-Pivovar
    58 - Vodišek Žiga (48')
    51 - Kamenjašević Amel (51')
    78 - Babić Antonio (59')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Laško-Pivovar
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  51'     57 - Muratović Alen
       49 - Gorišek Rok
  64'     69 - Grbić Aleksandar
       71 - Đurica Bogdan
  66'     80 - Nuhanović Sebastijan
       55 - Ferlin Jakob
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  51'     27 - Korez Gašper
       19 - Gošek Gašper
  66'     21 - Uršič Andrej
       23 - Bah David
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan