Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 2. krog 03.09.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Rogaška Central cafe 3 : 6 (1 : 4)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Zorenč Dejan (V) 17.06.01
  2  Resnik Žan 18.05.00
  4  Mikulić Andraž 12.03.00
  6  Posteržin Rok 21.05.01
  8  Polak Matevž 14.12.01
  22  Cverlin Blaž 22.09.01
  23  Bah David 04.07.01
  24  Gubenšek Miha (K) 29.08.01
  26  Uršič Aljaž 10.03.00
  29  Milčevski Tim Samuel 12.05.01
  34  Jurak Matija 08.03.01
   NK Rogaška Central cafe
Priimek in ime Rojen
  1  Hajder Vid (V) 17.03.03
  2  Lešnik Aljaž 05.10.01
  3  Čonč Antonijo 13.10.00
  4  Vek Denis 03.04.00
  5  Korez Primož 17.03.00
  6  Kodelič Jan (K) 23.04.01
  7  Novak Patrik 15.06.01
  8  Pobežin Blaž 21.04.00
  9  Gobec Tomi 05.07.01
  10  Kramarič Niko 16.10.01
  11  Turnšek Val Miha 07.12.01
  Rezervni igralci
  19  Gošek Gašper 09.08.01
  21  Uršič Andrej 04.03.01
  Rezervni igralci
  12  Murko Sebastjan 22.04.01
  13  Škrabl Žiga 16.03.00
  14  Korže Patrik 17.07.00
  15  Šolman Oto 12.10.01
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   NK Rogaška Central cafe
   Viher Rok
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 1 6 - Posteržin Rok (19')
   2 : 4 19 - Gošek Gašper (54')
   3 : 4 4 - Mikulić Andraž (60')
   NK Rogaška Central cafe
   0 : 1   8 - Pobežin Blaž (16') 
   1 : 2   6 - Kodelič Jan (29') 
   1 : 3   10 - Kramarič Niko (33') 
   1 : 4   7 - Novak Patrik (39') 
   3 : 5   15 - Šolman Oto (75') 
   3 : 6   9 - Gobec Tomi (78')  11m
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Rogaška Central cafe
    6 - Kodelič Jan (64')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Rogaška Central cafe
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  41'     19 - Gošek Gašper
       23 - Bah David
  70'     21 - Uršič Andrej
       29 - Milčevski Tim Samuel
   NK Rogaška Central cafe
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Škrabl Žiga
       3 - Čonč Antonijo
  41'     14 - Korže Patrik
       11 - Turnšek Val Miha
  59'     15 - Šolman Oto
       13 - Škrabl Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan