Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 2. krog 03.09.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Rogaška Central cafe 3 : 6 (1 : 4)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Zorenč Dejan (V)
  2  Resnik Žan
  4  Mikulić Andraž
  6  Posteržin Rok
  8  Polak Matevž
  22  Cverlin Blaž
  23  Bah David
  24  Gubenšek Miha (K)
  26  Uršič Aljaž
  29  Milčevski Tim Samuel
  34  Jurak Matija
   NK Rogaška Central cafe
Priimek in ime
  1  Hajder Vid (V)
  2  Lešnik Aljaž
  3  Čonč Antonijo
  4  Vek Denis
  5  Korez Primož
  6  Kodelič Jan (K)
  7  Novak Patrik
  8  Pobežin Blaž
  9  Gobec Tomi
  10  Kramarič Niko
  11  Turnšek Val Miha
  Rezervni igralci
  19  Gošek Gašper
  21  Uršič Andrej
  Rezervni igralci
  12  Murko Sebastjan
  13  Škrabl Žiga
  14  Korže Patrik
  15  Šolman Oto
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   NK Rogaška Central cafe
   Viher Rok
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 1 6 - Posteržin Rok (19')
   2 : 4 19 - Gošek Gašper (54')
   3 : 4 4 - Mikulić Andraž (60')
   NK Rogaška Central cafe
   0 : 1   8 - Pobežin Blaž (16') 
   1 : 2   6 - Kodelič Jan (29') 
   1 : 3   10 - Kramarič Niko (33') 
   1 : 4   7 - Novak Patrik (39') 
   3 : 5   15 - Šolman Oto (75') 
   3 : 6   9 - Gobec Tomi (78')  11m
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Rogaška Central cafe
    6 - Kodelič Jan (64')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Rogaška Central cafe
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  41'     19 - Gošek Gašper
       23 - Bah David
  70'     21 - Uršič Andrej
       29 - Milčevski Tim Samuel
   NK Rogaška Central cafe
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Škrabl Žiga
       3 - Čonč Antonijo
  41'     14 - Korže Patrik
       11 - Turnšek Val Miha
  59'     15 - Šolman Oto
       13 - Škrabl Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan