Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 21. krog 16.05.17
   TEKMA: NK Vojnik - NK Rogaška Central cafe 1 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Vojnik - Vojnik    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime
  5  Bobik Jernej (K)
  6  Koštomaj Gašper
  7  Osmanaj Leotrim
  9  Špes Blaž
  10  Memaj Ismet
  13  Jakš Tomaž (V)
  16  Stepišnik Luka
  21  Marciuš Miha
  65  Brecl Ojsteršek Žiga
  69  Jovan Žiga
  99  Brlič Rocky
   NK Rogaška Central cafe
Priimek in ime
  1  Murko Sebastjan (V)
  2  Korže Patrik
  4  Kodelič Jan (K)
  5  Korez Primož
  6  Lešnik Aljaž
  7  Gobec Tomi
  8  Novak Patrik
  9  Turnšek Val Miha
  10  Pobežin Blaž
  11  Štih Alen
  16  Vek Denis
  Rezervni igralci
  1  Polutnik Gašper (V)
  4  Agrež Jure Tilen
  Rezervni igralci
  15  Šarlah Damir
   TRENER
   NK Vojnik
   Kostanjšek Drago
   NK Rogaška Central cafe
   Počivavšek Bojan
   STRELCI
   NK Vojnik
   1 : 2 69 - Jovan Žiga (44')
   NK Rogaška Central cafe
   0 : 1   7 - Gobec Tomi (12') 
   0 : 2   4 - Kodelič Jan (30') 
   1 : 3   2 - Korže Patrik (56') 
   1 : 4   11 - Štih Alen (62') 
   1 : 5   2 - Korže Patrik (65') 
   1 : 6   11 - Štih Alen (74') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   NK Rogaška Central cafe
    6 - Lešnik Aljaž (52')
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   NK Rogaška Central cafe
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  57'     4 - Agrež Jure Tilen
       7 - Osmanaj Leotrim
   NK Rogaška Central cafe
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Šarlah Damir
       10 - Pobežin Blaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan