Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 18. krog 13.05.17
   TEKMA: Šmartno 1928 - KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 : 2 (3 : 1)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Štadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Lončar Miha
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Aravs Miha (V,K)
  4  Ravnak Anej
  6  Verdev Nejc
  8  Kopušar Žan
  10  Suljanović Edvin
  11  Golnar Eros
  13  Volk Luka
  15  Cvikl Gašper
  16  Dragić Gašper
  17  Zavolovšek Jošt
  18  Podkrižnik Žiga
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jereb Valentin (V)
  4  Mikulić Andraž
  6  Posteržin Rok
  8  Polak Matevž
  14  Kajba Dejan
  15  Jurak Jakob
  21  Uršič Andrej
  23  Bah David
  24  Gubenšek Miha (K)
  29  Milčevski Tim Samuel
  34  Jurak Matija
  Rezervni igralci
  2  Jarc Filip
  7  Marton Rok
  9  Saramat Erion
  Rezervni igralci
  13  Kajba Alen
  28  Bezamovski Matic
   TRENER
   Šmartno 1928
   Vugrinec Josip
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 0 8 - Kopušar Žan (9')
   2 : 0 10 - Suljanović Edvin (34')
   3 : 1 8 - Kopušar Žan (40')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   2 : 1   6 - Posteržin Rok (37') 
   3 : 2   6 - Posteržin Rok (66') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  44'     9 - Saramat Erion
       6 - Verdev Nejc
  51'     2 - Jarc Filip
       10 - Suljanović Edvin
  62'     7 - Marton Rok
       11 - Golnar Eros
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  62'     28 - Bezamovski Matic
       29 - Milčevski Tim Samuel
  68'     13 - Kajba Alen
       8 - Polak Matevž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan