Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 17. krog 06.05.17
   TEKMA: NK Rogaška Central cafe - NK Šmarje pri Jelšah 4 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška Central cafe
Priimek in ime
  1  Murko Sebastjan (V)
  2  Korže Patrik
  4  Kodelič Jan (K)
  5  Korez Primož
  6  Lešnik Aljaž
  7  Gobec Tomi
  8  Novak Patrik
  9  Turnšek Val Miha
  10  Pobežin Blaž
  11  Majer Lovro
  17  Kramarič Niko
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  2  Pekovšak Dejan
  3  Pevec Kevin
  5  Trivič Tadej
  7  Novak Aljaž
  8  Korošec Miha (K)
  9  Toplak Kristjan
  10  Korez Nik
  11  Rep Tadej
  12  Majer Leon (V)
  17  Knez Aljaž
  20  Korez Andraž
  Rezervni igralci
  12  Štih Alen (V)
  14  Kužnar Anže
  15  Šarlah Damir
  16  Vek Denis
  Rezervni igralci
  14  Kolar Matjaž
   TRENER
   NK Rogaška Central cafe
   Počivavšek Bojan
   NK Šmarje pri Jelšah
   Zdovc Blaž
   STRELCI
   NK Rogaška Central cafe
   1 : 0 7 - Gobec Tomi (5')
   2 : 0 7 - Gobec Tomi (41')
   3 : 1 7 - Gobec Tomi (61')
   4 : 1 11 - Majer Lovro (74')11m
   NK Šmarje pri Jelšah
   2 : 1   8 - Korošec Miha (57') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška Central cafe
    6 - Lešnik Aljaž (52')
   NK Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška Central cafe
   NK Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Rogaška Central cafe
  Minuta  Igralec
  40'     16 - Vek Denis
       17 - Kramarič Niko
  55'     15 - Šarlah Damir
       6 - Lešnik Aljaž
  64'     14 - Kužnar Anže
       2 - Korže Patrik
  74'     12 - Štih Alen
       1 - Murko Sebastjan
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  71'     14 - Kolar Matjaž
       9 - Toplak Kristjan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan