Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 15. krog 09.04.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - Kovinar Štore 2 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Golež Tomaž
   1. pomočnik: Lončar Miha
   2. pomočnik: Lončar Gašper
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Muškatevc Matic (V)
  2  Uršič Aljaž
  4  Krajnčič Sebastijan
  5  Kunej Staš
  6  Polak Matevž
  8  Kodrin Aleš
  9  Gubenšek Miha
  10  Rajgl Jaka (K)
  11  Posteržin Rok
  12  Kranjčec Žan
  16  Gradišek Jan
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Gubenšek Luka (V)
  3  Rom Oskar
  4  Blatnjak Žiga
  5  Dobnik Ivan
  6  Vogrinc Primož (K)
  7  Repas Lovro
  8  Ožek Luka
  9  Zupanc Alex
  10  Pušnik Nik
  14  Ježovnik Mateo
  15  Godicelj Matija
  Rezervni igralci
  7  Kolar Denis
  Rezervni igralci
  11  Štancar Rok
  13  Žula Matevž
  16  Rihter Nejc
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 0 9 - Gubenšek Miha (34')
   2 : 1 8 - Kodrin Aleš (67')11m
   Kovinar Štore
   1 : 1   16 - Rihter Nejc (54') 
   2 : 2   13 - Žula Matevž (68') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kovinar Štore
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kovinar Štore
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  65'     7 - Kolar Denis
       16 - Gradišek Jan
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  48'     13 - Žula Matevž
       15 - Godicelj Matija
  48'     11 - Štancar Rok
       9 - Zupanc Alex
  48'     16 - Rihter Nejc
       8 - Ožek Luka
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan