Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 13. krog 28.03.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Rogaška Coffee shop 2 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik: Sedlarevič Nikodin
   2. pomočnik: Kolman Mark
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Zorenč Dejan
  2  Kranjčec Žan
  3  Narat Rok
  4  Krajnčič Sebastijan
  5  Kunej Staš
  7  Kodrin Aleš
  8  Mikulić Andraž
  9  Muškatevc Matic
  10  Rajgl Jaka
  16  Gradišek Jan
  17  Uršič Aljaž
   NK Rogaška Coffee shop
Priimek in ime
  1  Trunk Robert
  2  Todorović Dejan
  3  Kodelič Jan
  4  Jankovič Darian
  5  Kokot Florijan
  7  Povalej Tilen
  8  Berk Alen
  9  Janžek David
  10  Biruš Matija
  11  Majer Lovro
  13  Pobežin Blaž
  Rezervni igralci
  6  Posteržin Rok
  12  Polak Matevž
  13  Gubenšek Miha
  14  Gošek Gašper
  15  Bah David
  Rezervni igralci
  15  Korez Primož
  16  Lazar Matjaž
  19  Kantoci Lucijan
  20  Kramarič Niko
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   NK Rogaška Coffee shop
   Počivavšek Bojan
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 1 8 - Mikulić Andraž (53')
   2 : 2 6 - Posteržin Rok (55')
   NK Rogaška Coffee shop
   0 : 1   10 - Biruš Matija (36') 
   1 : 2   10 - Biruš Matija (54') 
   2 : 3   9 - Janžek David (74') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    4 - Krajnčič Sebastijan (58')
    5 - Kunej Staš (83')
   NK Rogaška Coffee shop
    11 - Majer Lovro (89')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Rogaška Coffee shop
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Posteržin Rok
       10 - Rajgl Jaka
  46'     13 - Gubenšek Miha
       16 - Gradišek Jan
  71'     14 - Gošek Gašper
       7 - Kodrin Aleš
  77'     12 - Polak Matevž
       4 - Krajnčič Sebastijan
  82'     15 - Bah David
       9 - Muškatevc Matic
   NK Rogaška Coffee shop
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Korez Primož
       13 - Pobežin Blaž
  65'     19 - Kantoci Lucijan
       4 - Jankovič Darian
  81'     20 - Kramarič Niko
       7 - Povalej Tilen
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan