Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 13. krog 26.03.17
   TEKMA: Fosilum Šentjur - NK Šampion 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Šentjur - Športni Park Šentjur    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Šabec Nik
   1. pomočnik: Mitrovič Marko
   2. pomočnik: Kozole Klemen
   Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  1  Kovačič Luka (V)
  2  Šolinc Alen
  3  Zdolšek Rok
  4  Debeljak Tilen
  5  Lesjak Luka
  6  Pezdevšek Nejc
  7  Cvetko Miha
  8  Zulić Ibrahim
  9  Lončar Nejc
  10  Šegota Luka (K)
  11  Pinter Žiga
   NK Šampion
Priimek in ime
  3  Đaković Igor
  4  Titovšek Denis
  5  Jančar Filip
  7  Goršič Kevin
  9  Grobelnik Gal
  10  Kamenšek Gal
  11  Fišer Valentin
  12  Turk Pajič Luka (V)
  15  Doberšek Nik
  16  Kresnik Filip
  17  Krumpak Luka (K)
  Rezervni igralci
  13  Rajh Žiga
  14  Kladnik Dejan
  15  Turnšek Urh
  16  Kovačič Budiša Žan
  Rezervni igralci
  8  Žohar Urban
  13  Ratej Urban
  14  Klajnšek Grajžl Rok
  18  Krumpak Jan
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Gorenak Uroš
   NK Šampion
   Šnabl Matjaž
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   1 : 0 6 - Pezdevšek Nejc (51')
   NK Šampion
   1 : 1   8 - Žohar Urban (95') 
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
    3 - Zdolšek Rok (39')
    7 - Cvetko Miha (82')
    15 - Turnšek Urh (92')
    1 - Kovačič Luka (96')
   NK Šampion
    18 - Krumpak Jan (81')
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
    3 - Zdolšek Rok (74')
   NK Šampion
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  71'     13 - Rajh Žiga
       8 - Zulić Ibrahim
  85'     16 - Kovačič Budiša Žan
       6 - Pezdevšek Nejc
  89'     14 - Kladnik Dejan
       10 - Šegota Luka
  95'     15 - Turnšek Urh
       11 - Pinter Žiga
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  65'     8 - Žohar Urban
       10 - Kamenšek Gal
  70'     13 - Ratej Urban
       7 - Goršič Kevin
  73'     18 - Krumpak Jan
       3 - Đaković Igor
  73'     14 - Klajnšek Grajžl Rok
       11 - Fišer Valentin
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan