Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 12. krog 21.03.17
   TEKMA: NK Šampion - KNK Odred Kozje-NK Imeno 6 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Celje - Olimp - umetna trava    Gledalcev: 6
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik: Sedlarevič Nikodin
   2. pomočnik: Lončar Gašper
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Poboljšaj Anže
  3  Đaković Igor
  4  Titovšek Denis
  5  Jančar Filip
  6  Kresnik Filip
  7  Goršič Kevin
  8  Djerdji Pavše Leon
  9  Grobelnik Gal
  11  Fišer Valentin
  17  Krumpak Luka (K)
  84  Ledl Adrian (V)
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Zorenč Dejan (V)
  4  Krajnčič Sebastijan
  5  Kunej Staš
  6  Posteržin Rok
  7  Kodrin Aleš
  8  Muškatevc Matic
  9  Mikulić Andraž
  10  Rajgl Jaka (K)
  13  Gubenšek Miha
  15  Gradišek Jan
  16  Kranjčec Žan
  Rezervni igralci
  10  Kamenšek Gal
  14  Klajnšek Grajžl Rok
  15  Ratej Urban
  18  Krumpak Jan
  Rezervni igralci
  2  Uršič Ambrož
  12  Polak Matevž
  14  Bah David
  17  Uršič Aljaž
   TRENER
   NK Šampion
   Šnabl Matjaž
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 0 7 - Goršič Kevin (1')
   2 : 0 7 - Goršič Kevin (9')
   3 : 0 7 - Goršič Kevin (32')
   4 : 0 11 - Fišer Valentin (35')
   5 : 0 7 - Goršič Kevin (39')
   6 : 0 5 - Jančar Filip (60')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    10 - Kamenšek Gal (73')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    9 - Mikulić Andraž (21')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Krumpak Jan
       4 - Titovšek Denis
  46'     14 - Klajnšek Grajžl Rok
       3 - Đaković Igor
  46'     10 - Kamenšek Gal
       8 - Djerdji Pavše Leon
  46'     15 - Ratej Urban
       6 - Kresnik Filip
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Uršič Aljaž
       15 - Gradišek Jan
  58'     12 - Polak Matevž
       4 - Krajnčič Sebastijan
  58'     14 - Bah David
       6 - Posteržin Rok
  81'     2 - Uršič Ambrož
       7 - Kodrin Aleš
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan