Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 10. krog 30.10.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - Zreče 0 : 5 (0 : 3)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Golež Tomaž
   1. pomočnik: Krog Borut
   2. pomočnik: Vozlič David
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  2  Kodrin Aleš 19.06.98
  3  Gošek Gašper 09.08.01
  4  Krajnčič Sebastijan 18.04.98
  5  Kunej Staš 06.02.98
  6  Mlinarič Gregor 01.03.99
  7  Kolar Denis 14.10.98
  10  Rajgl Jaka (K) 19.01.98
  11  Mikulić Andraž 12.03.00
  14  Kranjčec Žan 23.03.99
  18  Posteržin Rok 21.05.01
  30  Kunst Jaka (V) 22.11.99
   Zreče
Priimek in ime Rojen
  2  Fridrih Žiga 23.07.01
  5  Mernik Matic 25.05.00
  7  Stolliqi Mergim (K) 24.11.98
  11  Hrovat Jan 01.05.98
  14  Založnik Mitja 18.03.98
  15  Boček Žan 21.07.98
  17  Stolliqi Halil 20.10.01
  18  Jančič Matic 12.10.00
  19  Belak-Vivod Nejc 14.02.01
  22  Črešnar Alen (V) 27.07.01
  23  Zlodej Benjamin 15.03.98
  Rezervni igralci
  13  Polak Matevž 14.12.01
  16  Gradišek Jan 01.08.98
  Rezervni igralci
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   Zreče
   Hohler Boštjan
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Zreče
   0 : 1   17 - Stolliqi Halil (9') 
   0 : 2   7 - Stolliqi Mergim (19') 
   0 : 3   17 - Stolliqi Halil (36') 
   0 : 4   7 - Stolliqi Mergim (52') 
   0 : 5   7 - Stolliqi Mergim (65') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Zreče
    2 - Fridrih Žiga (41')
    23 - Zlodej Benjamin (43')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Zreče
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  58'     16 - Gradišek Jan
       7 - Kolar Denis
  63'     13 - Polak Matevž
       4 - Krajnčič Sebastijan
   Zreče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
15. krog 18.03.17
Maribor B : Mons Claudius 2 : 1
NK Rogaška : NK Dravograd 2 : 2
S.Rojko Dobrovce : NK Šampion 1 : 0
Korotan Prevalje : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1
ŠD Videm : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
NK Šmartno 1928 : AjDAS Lenart 0 : 3
NK ZU-VIL Brunšvik : Dravinja 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan