Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 7. krog 09.10.16
   TEKMA: NK Žalec - KNK Odred Kozje-NK Imeno 8 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Žalec - Športni park Žalec    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik: Boškič Andrej
   2. pomočnik: Božičevič Bor
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Jelen Matic (V)
  2  Zapušek Tim
  4  Dolžan Matija (K)
  5  Špacapan Miha
  6  Zeljković Aleksandar
  7  Farčnik Gregor
  8  Stropnik Simon
  9  Kveder Luka
  10  Stiplošek Žan
  16  Kumperger Matej
  19  Rogl Aljaž
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  4  Krajnčič Sebastijan
  5  Kunej Staš
  7  Kodrin Aleš
  8  Narat Rok
  10  Rajgl Jaka (K)
  11  Mikulić Andraž
  14  Kranjčec Žan
  16  Gradišek Jan
  17  Uršič Ambrož
  18  Posteržin Rok
  20  Muškatevc Matic (V)
  Rezervni igralci
  3  Susuri Durim
  13  Stojaković Jan
  15  Lončarevič Lan
  17  Jezernik Jan
  18  Mežnar Ožbej
  20  Podpečan Anže
  Rezervni igralci
  3  Gošek Gašper
   TRENER
   NK Žalec
   Plantak Stanko
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 0 10 - Stiplošek Žan (9')
   2 : 0 5 - Špacapan Miha (31')
   3 : 0 8 - Stropnik Simon (34')
   4 : 0 10 - Stiplošek Žan (48')
   5 : 0 19 - Rogl Aljaž (53')
   6 : 0 4 - Dolžan Matija (60')
   7 : 0 4 - Dolžan Matija (68')
   8 : 0 20 - Podpečan Anže (80')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    5 - Kunej Staš (39')
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  50'     15 - Lončarevič Lan
       16 - Kumperger Matej
  65'     17 - Jezernik Jan
       10 - Stiplošek Žan
  65'     13 - Stojaković Jan
       7 - Farčnik Gregor
  65'     20 - Podpečan Anže
       9 - Kveder Luka
  65'     18 - Mežnar Ožbej
       19 - Rogl Aljaž
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Gošek Gašper
       18 - Posteržin Rok
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan