Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 6. krog 02.10.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - Fosilum Šentjur 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Božičevič Bor
   1. pomočnik: Plavše Timotej
   2. pomočnik: Borovnik Miha
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Zorenč Dejan (V) 17.06.01
  4  Krajnčič Sebastijan 18.04.98
  5  Kunej Staš 06.02.98
  7  Kodrin Aleš 19.06.98
  8  Narat Rok (K) 08.03.99
  9  Muškatevc Matic 24.10.99
  10  Rajgl Jaka 19.01.98
  11  Mikulić Andraž 12.03.00
  14  Kranjčec Žan 23.03.99
  16  Gradišek Jan 01.08.98
  17  Uršič Aljaž 10.03.00
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Romih Žan (V) 26.05.00
  3  Pinter Žiga 30.08.98
  4  Zdolšek Rok 12.07.98
  5  Mlinar Jaka 01.07.98
  6  Pezdevšek Nejc 15.07.99
  7  Lončar Nejc 01.08.99
  8  Fiket Filip 25.03.99
  9  Valant Simon 27.12.98
  10  Turnšek Urh 21.11.99
  11  Kovačič Luka (K) 01.09.99
  12  Debeljak Tilen 28.05.99
  Rezervni igralci
  3  Kolar Denis 14.10.98
  18  Posteržin Rok 21.05.01
  Rezervni igralci
  13  Rezar Aleksandro 30.07.99
  14  Vodeb Marcel 26.05.01
  15  Jug Aljoša 30.07.99
  16  Kovačič Budiša Žan 26.02.99
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   Fosilum Šentjur
   Gorenak Uroš
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 0 16 - Gradišek Jan (30')
   2 : 2 5 - Kunej Staš (66')
   Fosilum Šentjur
   1 : 1   3 - Pinter Žiga (32') 
   1 : 2   10 - Turnšek Urh (57') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    5 - Kunej Staš (82')
   Fosilum Šentjur
    3 - Pinter Žiga (30')
    11 - Kovačič Luka (75')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    1 - Zorenč Dejan (65')
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  65'     18 - Posteržin Rok
       10 - Rajgl Jaka
  68'     3 - Kolar Denis
       16 - Gradišek Jan
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Vodeb Marcel
       8 - Fiket Filip
  61'     13 - Rezar Aleksandro
       9 - Valant Simon
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
20. krog 22.04.17
Dravinja : Mons Claudius 0 : 1
NK Fužinar Ravne Systems : Korotan Prevalje 1 : 3
NK Šmarje pri Jelšah : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1
NK Rogaška : NK Šmartno 1928 7 : 0
NK Dravograd : Maribor B 1 : 4
NK Šampion : AjDAS Lenart 4 : 0
ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan