Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 5. krog 25.09.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Šoštanj 3 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik: Golež Tomaž
   2. pomočnik: Vozlič David
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Zorenč Dejan (V) 17.06.01
  4  Krajnčič Sebastijan 18.04.98
  5  Kunej Staš 06.02.98
  6  Mlinarič Gregor 01.03.99
  7  Kodrin Aleš 19.06.98
  8  Narat Rok (K) 08.03.99
  9  Muškatevc Matic 24.10.99
  11  Mikulić Andraž 12.03.00
  12  Uršič Aljaž 10.03.00
  14  Kranjčec Žan 23.03.99
  16  Gradišek Jan 01.08.98
   NK Šoštanj
Priimek in ime Rojen
  1  Martinc Blaž (V) 31.12.00
  2  Kavšak Ambrož (K) 10.09.99
  3  Nastić Aleksandar 11.06.99
  4  Hadžimuratović Nedim 14.10.99
  5  Babajić Anes 22.07.99
  6  Turk Aljaž 22.06.01
  7  Božič Domen 28.01.99
  8  Lihič Anel 06.12.99
  9  Lihić Amel 13.12.00
  10  Sope Emnor 28.06.01
  11  Bosilj Andraž 04.03.98
  Rezervni igralci
  3  Uršič Ambrož 02.07.98
  10  Rajgl Jaka 19.01.98
  13  Gošek Gašper 09.08.01
  17  Kolar Denis 14.10.98
  18  Posteržin Rok 21.05.01
  30  Kunst Jaka (V) 22.11.99
  Rezervni igralci
  13  Dragić Gašper 22.07.01
  14  Glasenčnik Žan 04.09.01
  15  Vezaj Ferid 19.06.98
  16  Sejdinović Senad 04.02.00
  17  Dobnik Miha 29.11.98
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 0 18 - Posteržin Rok (53')
   2 : 0 17 - Kolar Denis (67')
   3 : 0 8 - Narat Rok (80')
   NK Šoštanj
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Šoštanj
    2 - Kavšak Ambrož (57')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Šoštanj
    9 - Lihić Amel (3')
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Posteržin Rok
       7 - Kodrin Aleš
  46'     10 - Rajgl Jaka
       6 - Mlinarič Gregor
  58'     17 - Kolar Denis
       16 - Gradišek Jan
  67'     3 - Uršič Ambrož
       12 - Uršič Aljaž
  75'     13 - Gošek Gašper
       4 - Krajnčič Sebastijan
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Dragić Gašper
       5 - Babajić Anes
  46'     15 - Vezaj Ferid
       11 - Bosilj Andraž
  58'     16 - Sejdinović Senad
       7 - Božič Domen
  64'     17 - Dobnik Miha
       6 - Turk Aljaž
  67'     14 - Glasenčnik Žan
       2 - Kavšak Ambrož
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan