Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 2. krog 04.09.16
   TEKMA: Zreče - NK Šmartno 1928 0 : 5 (0 : 3)
   Kraj: Zreče - Zreče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik: Gajić Tomislav
   2. pomočnik: Štefane Dejan
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  4  Fridrih Žiga
  5  Mernik Matic
  7  Stolliqi Mergim (K)
  8  Jančič Matic
  9  Bavrk Anel
  10  Belak-Vivod Nejc
  11  Hrovat Jan
  14  Založnik Mitja
  16  Boček Žan
  22  Črešnar Alen (V)
  23  Laporšek Lovro
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Poprijan Andrej (V)
  4  Pavič Kac Jan
  5  Stvarnik Gregor
  7  Založnik Filip
  10  Lukač Jan
  11  Zabukovnik Gal (K)
  15  Milutin Dejan
  17  Špegel Matija
  18  Kolšek Aljaž
  19  Dobnik Daniel
  26  Kladnik Jure
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  14  Pečnik Tim
  16  Lihteneger Marsel
  20  Križnik Sašo
  21  Podkrižnik Žiga
  24  Markež Naveršnik Lan
  27  Jazbec Tilen
   TRENER
   Zreče
   Hohler Boštjan
   NK Šmartno 1928
   Oblak Simon
   STRELCI
   Zreče
   NK Šmartno 1928
   0 : 1   18 - Kolšek Aljaž (12') 
   0 : 2   18 - Kolšek Aljaž (15') 
   0 : 3   18 - Kolšek Aljaž (23') 
   0 : 4   18 - Kolšek Aljaž (78') 
   0 : 5   27 - Jazbec Tilen (89') 
   OPOMINJANI
   Zreče
    23 - Laporšek Lovro (58')
   NK Šmartno 1928
   IZKLJUČENI
   Zreče
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  62'     14 - Pečnik Tim
       15 - Milutin Dejan
  65'     21 - Podkrižnik Žiga
       26 - Kladnik Jure
  75'     20 - Križnik Sašo
       17 - Špegel Matija
  85'     16 - Lihteneger Marsel
       18 - Kolšek Aljaž
  85'     27 - Jazbec Tilen
       10 - Lukač Jan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan