Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 1. krog 28.08.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Šampion 0 : 6 (0 : 3)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik: Kopinšek Borut
   2. pomočnik: Meh Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  2  Kranjčec Žan
  4  Krajnčič Sebastijan
  5  Kunej Staš
  6  Mlinarič Gregor
  8  Rajgl Jaka (K)
  9  Muškatevc Matic
  10  Narat Rok
  14  Uršič Ambrož
  15  Glojnarič Jan
  17  Kodrin Aleš
  20  Kunst Jaka (V)
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Košir Matic
  5  Kresnik Filip
  8  Žohar Urban
  10  Štiglic Matic
  11  Božič Luka
  12  Turk Pajič Luka (V)
  13  Kolenc Jure (K)
  15  Šramel Aljaž
  17  Kamenšek Gal
  18  Vasić Luka
  19  Đaković Igor
  Rezervni igralci
  11  Mikulić Andraž
  16  Uršič Aljaž
  Rezervni igralci
  3  Volf Lovro
  7  Klajnšek Grajžl Rok
  9  Goršič Kevin
  16  Steblovnik Blaž
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   NK Šampion
   Šnabl Matjaž
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Šampion
   0 : 1   17 - Kamenšek Gal (13') 
   0 : 2   11 - Božič Luka (21') 
   0 : 3   18 - Vasić Luka (35') 
   0 : 4   3 - Volf Lovro (62') 
   0 : 5   11 - Božič Luka (85') 
   0 : 6   9 - Goršič Kevin (86') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    4 - Krajnčič Sebastijan (22')
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Šampion
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  18'     11 - Mikulić Andraž
       15 - Glojnarič Jan
  46'     16 - Uršič Aljaž
       8 - Rajgl Jaka
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Volf Lovro
       13 - Kolenc Jure
  58'     7 - Klajnšek Grajžl Rok
       15 - Šramel Aljaž
  64'     9 - Goršič Kevin
       17 - Kamenšek Gal
  67'     16 - Steblovnik Blaž
       2 - Košir Matic
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan