Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 20. krog 17.05.17
   TEKMA: NK Šoštanj - NK Žalec 2 : 3 (2 : 0)
   Kraj: Šoštanj - Široko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šabec Nik
   1. pomočnik: Gajić Tomislav
   2. pomočnik: Meh Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  2  Kavšak Ambrož
  3  Lihić Amel
  4  Hadžimuratović Nedim
  5  Bosilj Andraž
  6  Božič Domen
  7  Babajić Anes
  8  Nastić Aleksandar (K)
  9  Dobnik Miha
  10  Lihič Anel
  11  Sejdinović Senad
  12  Jahić Demirel (V)
   NK Žalec
Priimek in ime
  3  Završnik Tadej
  5  Babič Dominik
  6  Zeljković Aleksandar
  7  Susuri Liridon
  8  Rogl Aljaž
  9  Dolžan Matija (K)
  10  Stiplošek Žan
  12  Kumperger Matej (V)
  17  Jezernik Jan
  19  Špacapan Miha
  20  Farčnik Gregor
  Rezervni igralci
  13  Sope Emnor
  Rezervni igralci
  2  Mežnar Ožbej
  15  Podpečan Anže
  16  Gashi Gentrit
  18  Stojaković Jan
   TRENER
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   NK Žalec
   Plantak Stanko
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 0 10 - Lihič Anel (38')
   2 : 0 10 - Lihič Anel (41')
   NK Žalec
   2 : 1   10 - Stiplošek Žan (52') 
   2 : 2   19 - Špacapan Miha (75') 
   2 : 3   5 - Babič Dominik (90') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
    8 - Nastić Aleksandar (52')
   NK Žalec
    7 - Susuri Liridon (62')
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   NK Žalec
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  77'     13 - Sope Emnor
       9 - Dobnik Miha
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  84'     15 - Podpečan Anže
       17 - Jezernik Jan
  84'     18 - Stojaković Jan
       6 - Zeljković Aleksandar
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan