Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 20. krog 17.05.17
   TEKMA: Kovinar Štore - Fosilum Šentjur 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Štore - Na Lipi v Štorah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Golež Tomaž
   1. pomočnik: Krog Borut
   2. pomočnik: Vozlič Darko
   Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime Rojen
  1  Gubenšek Luka (V) 19.10.98
  2  Dobrijević Žarko 07.07.98
  4  Malić Dejan 16.02.01
  5  Dobnik Ivan 11.12.01
  6  Vogrinc Primož (K) 30.08.98
  7  Repas Lovro 28.04.01
  8  Ožek Luka 01.02.98
  10  Pušnik Nik 02.09.02
  15  Ježovnik Mateo 06.09.01
  17  Godicelj Matija 09.05.99
  18  Blatnjak Žiga 23.12.02
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Romih Žan (V) 26.05.00
  2  Zdolšek Rok 12.07.98
  3  Debeljak Tilen 28.05.99
  4  Plahuta Jan 05.08.98
  5  Cvetko Miha 14.09.99
  6  Zulić Ibrahim 27.09.98
  7  Pezdevšek Nejc 15.07.99
  8  Lončar Nejc 01.08.99
  9  Kovačič Luka 01.09.99
  10  Turnšek Urh (K) 21.11.99
  11  Pinter Žiga 30.08.98
  Rezervni igralci
  11  Štancar Rok 15.06.02
  13  Zupanc Alex 19.01.02
  Rezervni igralci
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   Fosilum Šentjur
   Gorenak Uroš
   STRELCI
   Kovinar Štore
   1 : 0 7 - Repas Lovro (22')
   Fosilum Šentjur
   1 : 1   10 - Turnšek Urh (48') 
   1 : 2   10 - Turnšek Urh (63')  11m
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   Fosilum Šentjur
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  60'     11 - Štancar Rok
       8 - Ožek Luka
  60'     13 - Zupanc Alex
       10 - Pušnik Nik
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan