Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 20. krog 17.05.17
   TEKMA: Šmartno 1928 - KNK Odred Kozje-NK Imeno 4 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Štadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Borovnik Miha
   1. pomočnik: Mitrovič Marko
   2. pomočnik: Kolman Mark
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  7  Založnik Filip
  8  Kolšek Aljaž
  10  Špegel Matija
  11  Stvarnik Leon
  13  Kamerički Andraž (V)
  14  Golnar Eros
  15  Milutin Dejan
  16  Dragić Gašper
  17  Valant Simon
  18  Podkrižnik Žiga (K)
  19  Dobnik Daniel
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  2  Kranjčec Žan
  5  Kunej Staš
  6  Posteržin Rok
  7  Kodrin Aleš
  8  Polak Matevž
  9  Mikulić Andraž
  10  Rajgl Jaka (K)
  11  Uršič Aljaž
  15  Gubenšek Miha
  16  Gradišek Jan
  30  Muškatevc Matic (V)
  Rezervni igralci
  3  Jarc Filip
  9  Križnik Sašo
  12  Volk Luka
  20  Kopušar Žan
  Rezervni igralci
  4  Krajnčič Sebastijan
  17  Uršič Ambrož
   TRENER
   Šmartno 1928
   Oblak Simon
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 0 17 - Valant Simon (15')
   2 : 0 14 - Golnar Eros (34')
   3 : 0 9 - Križnik Sašo (37')
   4 : 0 14 - Golnar Eros (39')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    9 - Križnik Sašo (82')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    8 - Polak Matevž (9')
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  30'     9 - Križnik Sašo
       8 - Kolšek Aljaž
  59'     12 - Volk Luka
       18 - Podkrižnik Žiga
  73'     20 - Kopušar Žan
       17 - Valant Simon
  77'     3 - Jarc Filip
       14 - Golnar Eros
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  50'     17 - Uršič Ambrož
       15 - Gubenšek Miha
  72'     4 - Krajnčič Sebastijan
       10 - Rajgl Jaka
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan