Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 20. krog 14.05.17
   TEKMA: Kovinar Štore - Zreče 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Štore - Na Lipi v Štorah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Meh Blaž
   1. pomočnik: Golež Tomaž
   2. pomočnik: Krog Borut
   Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Gubenšek Luka (V)
  2  Dobrijević Žarko
  3  Rom Oskar (K)
  4  Malić Dejan
  5  Dobnik Ivan
  6  Vogrinc Primož
  7  Repas Lovro
  8  Ožek Luka
  10  Pušnik Nik
  15  Ježovnik Mateo
  17  Godicelj Matija
   Zreče
Priimek in ime
  4  Fridrih Žiga
  5  Mernik Matic
  7  Stolliqi Mergim (K)
  8  Bavrk Anel
  10  Zlodej Benjamin
  11  Hrovat Jan
  12  Črešnar Alen (V)
  17  Založnik Mitja
  21  Laporšek Lovro
  23  Boček Žan
  27  Stolliqi Halil
  Rezervni igralci
  9  Rihter Nejc
  11  Štancar Rok
  13  Zupanc Alex
  14  Žula Matevž
  16  Poznič Gašper
  18  Blatnjak Žiga
  Rezervni igralci
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   Zreče
   Hohler Boštjan
   STRELCI
   Kovinar Štore
   Zreče
   0 : 1   27 - Stolliqi Halil (79') 
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
    17 - Godicelj Matija (39')
   Zreče
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   Zreče
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  43'     18 - Blatnjak Žiga
       17 - Godicelj Matija
  46'     11 - Štancar Rok
       2 - Dobrijević Žarko
  46'     14 - Žula Matevž
       8 - Ožek Luka
  61'     9 - Rihter Nejc
       7 - Repas Lovro
  66'     13 - Zupanc Alex
       14 - Žula Matevž
   Zreče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan