Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 19. krog 07.05.17
   TEKMA: NK Žalec - Fosilum Šentjur 7 : 3 (2 : 2)
   Kraj: Žalec - Športni park Žalec    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik: Vozlič Darko
   2. pomočnik: Golež Tomaž
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime Rojen
  4  Završnik Tadej 10.04.98
  5  Babič Dominik 12.08.98
  6  Zeljković Aleksandar 04.07.99
  7  Susuri Liridon 22.04.99
  8  Rogl Aljaž 02.08.99
  9  Dolžan Matija (K) 21.03.98
  12  Kumperger Matej (V) 10.09.99
  13  Lončarevič Lan 03.06.00
  15  Farčnik Gregor 09.01.98
  19  Jezernik Jan 25.08.01
  20  Špacapan Miha 11.03.99
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Romih Žan (V) 26.05.00
  2  Lesjak Luka 06.01.00
  3  Zdolšek Rok 12.07.98
  4  Debeljak Tilen 28.05.99
  5  Šolinc Alen 17.11.00
  6  Zulić Ibrahim 27.09.98
  7  Cvetko Miha 14.09.99
  8  Lončar Nejc 01.08.99
  9  Pezdevšek Nejc 15.07.99
  10  Turnšek Urh 21.11.99
  11  Pinter Žiga (K) 30.08.98
  Rezervni igralci
  2  Kitak Janez 01.07.01
  3  Gashi Gentrit 11.10.01
  10  Stojaković Jan 04.10.01
  16  Podpečan Anže 08.04.00
  18  Mežnar Ožbej 13.05.00
  Rezervni igralci
  13  Fiket Filip 25.03.99
  14  Hrovat Alen 10.05.00
  15  Kovačič Luka 01.09.99
  16  Šegota Luka 12.12.00
   TRENER
   NK Žalec
   Plantak Stanko
   Fosilum Šentjur
   Gorenak Uroš
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 2 15 - Farčnik Gregor (34')
   3 : 2 7 - Susuri Liridon (59')
   4 : 2 5 - Babič Dominik (63')
   5 : 3 7 - Susuri Liridon (69')
   6 : 3 15 - Farčnik Gregor (71')
   7 : 3 7 - Susuri Liridon (75')
   Fosilum Šentjur
   0 : 1   10 - Turnšek Urh (14') 
   0 : 2   11 - Pinter Žiga (28') 
   2 : 2   11 - Pinter Žiga (45')  AG
   4 : 3   15 - Kovačič Luka (65') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
    6 - Zeljković Aleksandar (52')
    7 - Susuri Liridon (76')
    3 - Gashi Gentrit (83')
   Fosilum Šentjur
    3 - Zdolšek Rok (45')
    7 - Cvetko Miha (51')
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  25'     16 - Podpečan Anže
       13 - Lončarevič Lan
  65'     2 - Kitak Janez
       4 - Završnik Tadej
  75'     10 - Stojaković Jan
       19 - Jezernik Jan
  77'     3 - Gashi Gentrit
       7 - Susuri Liridon
  81'     18 - Mežnar Ožbej
       15 - Farčnik Gregor
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Šegota Luka
       2 - Lesjak Luka
  60'     15 - Kovačič Luka
       11 - Pinter Žiga
  70'     13 - Fiket Filip
       6 - Zulić Ibrahim
  75'     14 - Hrovat Alen
       9 - Pezdevšek Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan