Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 19. krog 07.05.17
   TEKMA: Zreče - NK Šmarje pri Jelšah 0 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Zreče - Zreče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Lončar Miha
   1. pomočnik: Krog Borut
   2. pomočnik: Kolman Mark
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  5  Mernik Matic
  7  Stolliqi Mergim (K)
  8  Jančič Matic
  9  Belak-Vivod Nejc
  10  Zlodej Benjamin
  11  Hrovat Jan
  12  Črešnar Alen (V)
  14  Založnik Mitja
  16  Boček Žan
  17  Stolliqi Halil
  23  Laporšek Lovro
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  4  Gaberšek Dejan
  5  Gajšek Anže (K)
  6  Korez Nik
  7  Korošec Matic
  8  Korošec Miha
  9  Rezar Aleksandro
  10  Rep Tadej
  11  Zorin Žiga
  12  Majer Leon (V)
  17  Lampret Aleš
  22  Lončar Gašper
  Rezervni igralci
  4  Fridrih Žiga
  6  Bavrk Anel
  20  Višnar Alen
  Rezervni igralci
  14  Novak Aljaž
  16  Toplak Kristjan
  21  Pekovšak Dejan
   TRENER
   Zreče
   Hohler Boštjan
   NK Šmarje pri Jelšah
   Zdovc Blaž
   STRELCI
   Zreče
   NK Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   17 - Lampret Aleš (62') 
   0 : 2   14 - Novak Aljaž (66') 
   OPOMINJANI
   Zreče
   NK Šmarje pri Jelšah
    17 - Lampret Aleš (89')
   IZKLJUČENI
   Zreče
   NK Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  55'     6 - Bavrk Anel
       14 - Založnik Mitja
  65'     4 - Fridrih Žiga
       5 - Mernik Matic
  75'     20 - Višnar Alen
       11 - Hrovat Jan
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  65'     14 - Novak Aljaž
       9 - Rezar Aleksandro
  76'     21 - Pekovšak Dejan
       4 - Gaberšek Dejan
  89'     16 - Toplak Kristjan
       11 - Zorin Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan