Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 18. krog 03.05.17
   TEKMA: NK Šoštanj - Fosilum Šentjur 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Šoštanj - Široko    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik: Kolman Mark
   2. pomočnik: Zamernik Nejc
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Jahić Demirel (V)
  2  Kavšak Ambrož
  3  Lihić Amel
  4  Sejdinović Senad
  5  Sope Emnor
  6  Dobnik Miha
  7  Babajić Anes
  8  Nastić Aleksandar (K)
  9  Vezaj Ferid
  10  Lihič Anel
  11  Božič Domen
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  1  Romih Žan (V)
  2  Fiket Filip
  3  Zdolšek Rok
  4  Plahuta Jan
  5  Rosenstein Jakob
  6  Lončar Nejc
  7  Grlić Patrik
  8  Debeljak Tilen
  9  Zulić Ibrahim
  10  Turnšek Urh
  11  Pinter Žiga (K)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  13  Pezdevšek Nejc
  14  Rajh Žiga
  16  Kovačič Luka
   TRENER
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   Fosilum Šentjur
   Gorenak Uroš
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 0 7 - Babajić Anes (28')
   2 : 3 10 - Lihič Anel (75')
   Fosilum Šentjur
   1 : 1   10 - Turnšek Urh (41') 
   1 : 2   10 - Turnšek Urh (51') 
   1 : 3   11 - Pinter Žiga (57') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
    8 - Nastić Aleksandar (54')
    10 - Lihič Anel (70')
    11 - Božič Domen (78')
   Fosilum Šentjur
    4 - Plahuta Jan (12')
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Pezdevšek Nejc
       7 - Grlić Patrik
  60'     14 - Rajh Žiga
       8 - Debeljak Tilen
  79'     16 - Kovačič Luka
       9 - Zulić Ibrahim
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan