Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 18. krog 03.05.17
   TEKMA: NK Rogaška Coffee shop - Zreče 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik: Turanović Armin
   2. pomočnik: Vašl Patrik
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška Coffee shop
Priimek in ime
  1  Trunk Robert (V)
  2  Todorović Dejan
  3  Kodelič Jan
  4  Turnšek Val Miha
  5  Kokot Florijan
  6  Romih Marko
  7  Povalej Tilen
  8  Berk Alen (K)
  9  Janžek David
  10  Biruš Matija
  11  Majer Lovro
   Zreče
Priimek in ime
  4  Fridrih Žiga
  5  Mernik Matic
  7  Stolliqi Mergim (K)
  8  Jančič Matic
  9  Boček Žan
  10  Zlodej Benjamin
  11  Stolliqi Halil
  12  Črešnar Alen (V)
  14  Založnik Mitja
  17  Višnar Alen
  23  Laporšek Lovro
  Rezervni igralci
  15  Korez Primož
  17  Kramarič Niko
  20  Gobec Tomi
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška Coffee shop
   Počivavšek Bojan
   Zreče
   Hohler Boštjan
   STRELCI
   NK Rogaška Coffee shop
   1 : 0 9 - Janžek David (24')11m
   2 : 0 15 - Korez Primož (34')
   3 : 0 10 - Biruš Matija (63')
   4 : 0 8 - Berk Alen (90')
   Zreče
   OPOMINJANI
   NK Rogaška Coffee shop
    8 - Berk Alen (61')
    7 - Povalej Tilen (75')
   Zreče
    7 - Stolliqi Mergim (62')
    9 - Boček Žan (75')
    11 - Stolliqi Halil (90')
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška Coffee shop
   Zreče
   MENJAVE
   NK Rogaška Coffee shop
  Minuta  Igralec
  18'     15 - Korez Primož
       6 - Romih Marko
  46'     20 - Gobec Tomi
       11 - Majer Lovro
  46'     17 - Kramarič Niko
       5 - Kokot Florijan
   Zreče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan