Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 18. krog 03.05.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Žalec 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Meh Blaž
   1. pomočnik: Knez Aljaž
   2. pomočnik: Lončar Gašper
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  2  Kranjčec Žan
  4  Krajnčič Sebastijan
  5  Kunej Staš (K)
  7  Kodrin Aleš
  8  Polak Matevž
  11  Mikulić Andraž
  13  Gošek Gašper
  14  Gubenšek Miha
  16  Gradišek Jan
  17  Posteržin Rok
  30  Muškatevc Matic (V)
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Kumperger Matej (V)
  3  Završnik Tadej
  4  Babič Dominik (K)
  5  Dolžan Matija
  6  Zeljković Aleksandar
  7  Susuri Liridon
  8  Rogl Aljaž
  10  Stiplošek Žan
  15  Jezernik Jan
  17  Špacapan Miha
  19  Lončarevič Lan
  Rezervni igralci
  10  Rajgl Jaka
  15  Uršič Ambrož
  Rezervni igralci
  9  Stojaković Jan
  13  Podpečan Anže
  20  Mežnar Ožbej
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   NK Žalec
   Plantak Stanko
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 1 16 - Gradišek Jan (39')
   2 : 3 17 - Posteržin Rok (77')
   NK Žalec
   0 : 1   10 - Stiplošek Žan (35') 
   1 : 2   15 - Jezernik Jan (48') 
   1 : 3   4 - Babič Dominik (68') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    2 - Kranjčec Žan (50')
   NK Žalec
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Žalec
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  58'     10 - Rajgl Jaka
       4 - Krajnčič Sebastijan
  68'     15 - Uršič Ambrož
       13 - Gošek Gašper
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  65'     13 - Podpečan Anže
       19 - Lončarevič Lan
  71'     20 - Mežnar Ožbej
       3 - Završnik Tadej
  72'     9 - Stojaković Jan
       7 - Susuri Liridon
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan