Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 17. krog 23.04.17
   TEKMA: Fosilum Šentjur - KNK Odred Kozje-NK Imeno 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šentjur - Športni Park Šentjur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Meh Blaž
   1. pomočnik: Vozlič Darko
   2. pomočnik: Zamernik Nejc
   Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  1  Rajh Žiga (V)
  2  Šolinc Alen
  3  Debeljak Tilen
  4  Rihter Nejc
  5  Plahuta Jan
  6  Zulić Ibrahim
  7  Lesjak Luka
  8  Lončar Nejc
  9  Pezdevšek Nejc
  10  Turnšek Urh
  11  Pinter Žiga (K)
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  2  Kranjčec Žan
  4  Krajnčič Sebastijan
  5  Kunej Staš
  7  Kodrin Aleš
  8  Polak Matevž
  10  Rajgl Jaka (K)
  11  Mikulić Andraž
  12  Bah David
  13  Gubenšek Miha
  17  Posteržin Rok
  20  Muškatevc Matic (V)
  Rezervni igralci
  13  Hrovat Alen
  14  Beltram Aljoša
  15  Kladnik Dejan
  16  Kovačič Budiša Žan
  17  Fiket Filip
  Rezervni igralci
  9  Uršič Ambrož
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Gorenak Uroš
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   1 : 0 10 - Turnšek Urh (24')
   2 : 0 11 - Pinter Žiga (63')
   3 : 0 11 - Pinter Žiga (73')
   4 : 0 11 - Pinter Žiga (81')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
    6 - Zulić Ibrahim (32')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  60'     14 - Beltram Aljoša
       7 - Lesjak Luka
  76'     13 - Hrovat Alen
       6 - Zulić Ibrahim
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  67'     9 - Uršič Ambrož
       11 - Mikulić Andraž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan