Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 17. krog 23.04.17
   TEKMA: NK Žalec - Kovinar Štore 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Žalec - Športni park Žalec    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Skornšek Črt
   1. pomočnik: Golež Tomaž
   2. pomočnik: Kolman Mark
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Kumperger Matej (V)
  5  Babič Dominik
  6  Zeljković Aleksandar
  8  Rogl Aljaž
  9  Farčnik Gregor
  10  Stiplošek Žan
  11  Dolžan Matija (K)
  13  Završnik Tadej
  14  Lončarevič Lan
  21  Špacapan Miha
  22  Susuri Liridon
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  2  Blatnjak Žiga
  3  Rom Oskar
  4  Dobnik Ivan
  5  Rihter Nejc
  8  Vogrinc Primož (K)
  9  Zupanc Alex
  11  Pušnik Nik
  12  Gubenšek Luka (V)
  14  Ožek Luka
  16  Repas Lovro
  18  Ježovnik Mateo
  Rezervni igralci
  3  Mežnar Ožbej
  17  Podpečan Anže
  19  Stojaković Jan
  Rezervni igralci
  1  Mihelič Jaka (V)
  6  Žula Matevž
   TRENER
   NK Žalec
   Plantak Stanko
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 0 22 - Susuri Liridon (15')
   2 : 0 10 - Stiplošek Žan (35')
   3 : 0 10 - Stiplošek Žan (50')
   4 : 0 10 - Stiplošek Žan (73')
   Kovinar Štore
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   Kovinar Štore
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   Kovinar Štore
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  60'     3 - Mežnar Ožbej
       6 - Zeljković Aleksandar
  60'     17 - Podpečan Anže
       22 - Susuri Liridon
  67'     19 - Stojaković Jan
       14 - Lončarevič Lan
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  55'     6 - Žula Matevž
       14 - Ožek Luka
  85'     1 - Mihelič Jaka
       12 - Gubenšek Luka
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan