Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 20/21
  Zapisnik: 3. krog 11.09.20
   TEKMA: NK Rudar Velenje - NK Šampion 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Skornšek Črt
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rudar Velenje
Priimek in ime
  1  Janković Luka (V)
  3  Černivšek Marcel
  4  Omić Amas
  5  Vladušić Nikolaj
  7  Svitlica Tjaš (K)
  8  Mrkonjić Anej
  9  Husejnović Lan
  10  Dorić Anej
  11  Sulejmanović Lamar
  14  Zorko Kotnik Jon
  17  Drobež Timotej
   NK Šampion
Priimek in ime
  3  Strašek Tim (K)
  5  Gorenak Gašper
  6  Bednjićki David
  8  Pilih Sebastian
  10  Podgrajšek Matija
  11  Lubej Jaka
  13  Vrečko Nik (V)
  14  Stožir Blaž
  15  Ahmetović Mahir
  17  Brkić Luka
  18  Marguč Tai
  Rezervni igralci
  2  Gabron Liam
  6  Meh Jan
  13  Mavher Kristjan (V)
  15  Pek Luka
  16  Štitić Lusiano
  18  Višić Patrik
  Rezervni igralci
  4  Šket Galun Gašper
  9  Čolović Luka
  16  Lović Alen
   TRENER
   NK Rudar Velenje
   Hojnik Mitja
   NK Šampion
   Arčan Bojan
   STRELCI
   NK Rudar Velenje
   1 : 0 9 - Husejnović Lan (45')
   2 : 0 15 - Pek Luka (50')
   NK Šampion
   2 : 1   8 - Pilih Sebastian (53') 
   OPOMINJANI
   NK Rudar Velenje
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   NK Rudar Velenje
   NK Šampion
   MENJAVE
   NK Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  36'     15 - Pek Luka
       3 - Černivšek Marcel
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  62'     9 - Čolović Luka
       5 - Gorenak Gašper
  62'     16 - Lović Alen
       8 - Pilih Sebastian
  62'     4 - Šket Galun Gašper
       11 - Lubej Jaka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 20/21
8. krog 17.10.20
NK Posavje Krško : Mons Claudius 6 : 1
NK Vojnik : NK Šentjur 2 : 1
NK Laško : NK Savinjska Vransko 0 : 0
NK Žalec : NK Šoštanj 1 : 0
NK Ljubno ob Savinji : ND Mozirje 1 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan