Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 16. krog 24.11.19
   TEKMA: Rogaška - Rogatec - Drava Dakinda Ptuj 1 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Pintarić Zlatko
   1. pomočnik: Herženjak Patrik
   2. pomočnik: Gregorinčič Lukas
   Delegat: Golob Peter
   POSTAVI
   Rogaška - Rogatec
Priimek in ime
  1  Šarlah Dejan (V)
  3  Močnik Jure
  4  Majer Nejc
  5  Lugi Argjent
  6  Gajster Gal (K)
  7  Krivec Enej
  8  Deljić David
  9  Podlesnik Medej
  10  Puhek Nik
  16  Cvek Tin
  18  Prtenjak Tin
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  1  Prapotnik Denis (V)
  2  Vrbnjak Nik
  3  Letnik Nejc
  7  Jerenko Jaša
  8  Dobnik Žiga
  11  Pivko Patrik
  14  Stojkovič Marko
  15  Bezjak Bono
  17  Šket Lan
  19  Krušič Žiga
  20  Janežič Filip (K)
  Rezervni igralci
  12  Krašovic Gašper (V)
  13  Dragaš Žiga
  14  Hernavs Miha
  15  Prevolšek Jaka
  Rezervni igralci
  4  Forštnarič Vid
  9  Šabeder Rene
  12  Vrečar Vreznik Nigel (V)
  13  Galun Miha
  16  Sedič Tjaž
  18  Vogrinec Valentin
  21  Krajnc Miha
   TRENER
   Rogaška - Rogatec
   Potočnik Matej
   Drava Dakinda Ptuj
   Jurčec Aleš
   STRELCI
   Rogaška - Rogatec
   1 : 1 6 - Gajster Gal (30')
   Drava Dakinda Ptuj
   0 : 1   3 - Letnik Nejc (26') 
   1 : 2   3 - Letnik Nejc (37') 
   1 : 3   9 - Šabeder Rene (50') 
   OPOMINJANI
   Rogaška - Rogatec
    16 - Cvek Tin (78')
   Drava Dakinda Ptuj
    17 - Šket Lan (46')
    9 - Šabeder Rene (57')
   IZKLJUČENI
   Rogaška - Rogatec
   Drava Dakinda Ptuj
   MENJAVE
   Rogaška - Rogatec
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Dragaš Žiga
       7 - Krivec Enej
  70'     15 - Prevolšek Jaka
       18 - Prtenjak Tin
  74'     14 - Hernavs Miha
       4 - Majer Nejc
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  41'     4 - Forštnarič Vid
       2 - Vrbnjak Nik
  48'     9 - Šabeder Rene
       7 - Jerenko Jaša
  61'     18 - Vogrinec Valentin
       14 - Stojkovič Marko
  74'     21 - Krajnc Miha
       11 - Pivko Patrik
  77'     13 - Galun Miha
       3 - Letnik Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan