Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 5. krog 07.09.19
   TEKMA: NK MB Tabor - Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Maribor - Športni park Tabor Maribor    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Kapun Matej
   1. pomočnik: Matjaš Alen
   2. pomočnik: Kocbek Tilen
   Delegat: Ozmec Drago
   POSTAVI
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  1  Drolc Dominik (V)
  2  Pečnik Žiga
  5  Bijelić Dejan
  7  Grandošek Žan
  8  Polanec Anei
  10  Korošec Jure (K)
  13  Jonuzaj Florian
  15  Gabrovec Jan Patrik
  18  Zorman Žan
  19  Greif Rok
  20  Kokol Tai
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  1  Prapotnik Denis (V)
  2  Vrbnjak Nik
  5  Bezjak Bono
  6  Forštnarič Vid
  8  Dobnik Žiga (K)
  9  Šabeder Rene
  10  Bolcar Valentin
  11  Pivko Patrik
  14  Krušič Žiga
  17  Šket Lan
  20  Janežič Filip
  Rezervni igralci
  9  Demiri Aldin
  11  Murkovič Rene
  12  Kresal Nejc (V)
  14  Ribič Maj
  16  Strniša Žiga
  Rezervni igralci
  4  Toplak Urban
  7  Krajnc Miha
  12  Petrovič Miha (V)
  13  Stojkovič Marko
  15  Bojnec Matija
  18  Sedič Tjaž
  19  Jerenko Jaša
   TRENER
   NK MB Tabor
   Čučko Drago
   Drava Dakinda Ptuj
   Jurčec Aleš
   STRELCI
   NK MB Tabor
   Drava Dakinda Ptuj
   0 : 1   9 - Šabeder Rene (24') 
   0 : 2   11 - Pivko Patrik (37') 
   OPOMINJANI
   NK MB Tabor
    20 - Kokol Tai (31')
    5 - Bijelić Dejan (51')
    2 - Pečnik Žiga (66')
   Drava Dakinda Ptuj
    17 - Šket Lan (58')
   IZKLJUČENI
   NK MB Tabor
   Drava Dakinda Ptuj
   MENJAVE
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  41'     12 - Kresal Nejc
       1 - Drolc Dominik
  57'     9 - Demiri Aldin
       19 - Greif Rok
  62'     14 - Ribič Maj
       5 - Bijelić Dejan
  70'     11 - Murkovič Rene
       13 - Jonuzaj Florian
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  57'     13 - Stojkovič Marko
       10 - Bolcar Valentin
  61'     19 - Jerenko Jaša
       11 - Pivko Patrik
  73'     4 - Toplak Urban
       14 - Krušič Žiga
  81'     18 - Sedič Tjaž
       6 - Forštnarič Vid
  83'     15 - Bojnec Matija
       9 - Šabeder Rene
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan