Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 2. krog 29.08.19
   TEKMA: NK MB Tabor - NK Šampion 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Maribor - Športni park Tabor Maribor    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kovač Anton
   1. pomočnik: Vučko Mavricij
   2. pomočnik: Gregorinčič Lukas
   Delegat: Ozmec Drago
   POSTAVI
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  1  Drolc Dominik (V)
  2  Pečnik Žiga
  3  Mumanović Mahir
  7  Paulec Mateo
  8  Polanec Anei
  9  Demiri Aldin
  10  Korošec Jure (K)
  15  Gabrovec Jan Patrik
  18  Zorman Žan
  19  Greif Rok
  20  Kokol Tai
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  2  Kužner Rok
  3  Jagodič Timotej
  8  Privošnik Luka (K)
  9  Kocijan Blaž
  10  Čebular Maj
  11  Gajanić Alex
  13  Frece Filip
  15  Vasle Žan Luka
  16  Resnik Žan
  17  Goronja Sven
  Rezervni igralci
  5  Grandošek Žan
  6  Kocijan Blaž
  11  Murkovič Rene
  12  Kresal Nejc (V)
  14  Ribič Maj
  16  Strniša Žiga
  17  Kompan Jakob
  Rezervni igralci
  4  Djaković Denis
  5  Šiljeg Niki
  6  Videčnik Urh
  14  Križnik Jaka
  19  Skok Andraž
  20  Tkavc Michell
  22  Moćić Nemanja (V)
   TRENER
   NK MB Tabor
   Čučko Drago
   NK Šampion
   Marjanovič Marjan
   STRELCI
   NK MB Tabor
   NK Šampion
   OPOMINJANI
   NK MB Tabor
    6 - Kocijan Blaž (70')
   NK Šampion
    17 - Goronja Sven (40')
    9 - Kocijan Blaž (82')
   IZKLJUČENI
   NK MB Tabor
    6 - Kocijan Blaž (80')
   NK Šampion
   MENJAVE
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Grandošek Žan
       19 - Greif Rok
  50'     6 - Kocijan Blaž
       2 - Pečnik Žiga
  54'     14 - Ribič Maj
       7 - Paulec Mateo
  66'     16 - Strniša Žiga
       15 - Gabrovec Jan Patrik
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  44'     4 - Djaković Denis
       16 - Resnik Žan
  47'     5 - Šiljeg Niki
       2 - Kužner Rok
  54'     14 - Križnik Jaka
       17 - Goronja Sven
  63'     6 - Videčnik Urh
       10 - Čebular Maj
  78'     19 - Skok Andraž
       11 - Gajanić Alex
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan