Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 9. krog 05.10.19
   TEKMA: NK Šampion - NŠ Dravograd 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Misja Tjaša
   1. pomočnik: Gjureč Uroš
   2. pomočnik: Kapun Matej
   Delegat: Audič Ladislav
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Štante Anej
  4  Golob Grega
  6  Križnik Sašo
  8  Zupanc Andraž
  10  Rakar Michael
  11  Rožič Alen
  12  Kolman Matija (V)
  14  Pušnik Nik
  15  Jelen Luka (K)
  18  Žužek Žan Žak
  20  Titovšek Denis
   NŠ Dravograd
Priimek in ime
  2  Šmon Tim
  3  Grešovnik Žiga
  4  Skralovnik Anže
  5  Izak Anže (K)
  6  Harum Vito
  7  Obretan Nejc
  9  Bernardis Jaka
  10  Kovač Kristijan
  13  Oder Svit
  14  Založnik Aljaž
  51  Kadiš Tevž (V)
  Rezervni igralci
  3  Kolenc Zevnik Urh
  9  Kondić Mitrović Uroš
  17  Aravs Timotej
  19  Vengust Luka
  Rezervni igralci
  8  Šturm Nik
  11  Ahmetović Salkan
  15  Repnik Klemen
   TRENER
   NK Šampion
   NŠ Dravograd
   Čavnik Milan
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 1 4 - Golob Grega (80')
   NŠ Dravograd
   0 : 1   11 - Ahmetović Salkan (77') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    18 - Žužek Žan Žak (54')
    20 - Titovšek Denis (57')
   NŠ Dravograd
    7 - Obretan Nejc (86')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   NŠ Dravograd
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Kondić Mitrović Uroš
       10 - Rakar Michael
  54'     19 - Vengust Luka
       6 - Križnik Sašo
   NŠ Dravograd
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Ahmetović Salkan
       4 - Skralovnik Anže
  79'     8 - Šturm Nik
       9 - Bernardis Jaka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan