Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 4. krog 04.09.19
   TEKMA: Drava Dakinda Ptuj - Beltinci Klima Tratnjek 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Drava Ptuj - Mestni stadion Ptuj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorinčič Lukas
   1. pomočnik: Herženjak Patrik
   2. pomočnik: Kovač Anton
   Delegat: Vučko Darko
   POSTAVI
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  1  Miličič Žiga (V)
  2  Vidovič Rene
  3  Svenšek Rene
  4  Drevenšek Niko (K)
  5  Živič David
  7  Brest Marko
  8  Lah Domen
  9  Fras Denis
  10  Erhatič Nik
  17  Pušnik Nejc
  21  Bojnec Jaša
    Beltinci Klima Tratnjek
Priimek in ime
  2  Draškovič Benjamin
  3  Horvat Kristjan
  5  Horvat Tadej
  7  Hari Luka
  8  Horvat Denis
  9  Baranja Adamo
  10  Kociper Denis
  11  Legen Anže (K)
  12  Kos Erazem (V)
  13  Maučec Blaž
  15  Rantaša Marin
  Rezervni igralci
  6  Ferk Marko
  11  Žižek Marcel
  12  Kokol Nino (V)
  13  Modrič Timotej
  14  Mesarič Miha
  15  Čeh Rok
  19  Plajnšek Aljoša
  Rezervni igralci
  4  Smej Žan
  6  Horvat Rok
  14  Sečkar Domen
  16  Belcl Aljaž
  17  Vegič Jure
  18  Rous Klemen
  20  Mertük Tomas
   TRENER
   Drava Dakinda Ptuj
   Kvas Andrej
    Beltinci Klima Tratnjek
   Lainšček Boris
   STRELCI
   Drava Dakinda Ptuj
    Beltinci Klima Tratnjek
   OPOMINJANI
   Drava Dakinda Ptuj
    5 - Živič David (35')
    2 - Vidovič Rene (67')
    Beltinci Klima Tratnjek
    2 - Draškovič Benjamin (13')
    8 - Horvat Denis (54')
    5 - Horvat Tadej (61')
    7 - Hari Luka (69')
    6 - Horvat Rok (71')
   IZKLJUČENI
   Drava Dakinda Ptuj
    Beltinci Klima Tratnjek
    5 - Horvat Tadej (83')
   MENJAVE
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  61'     15 - Čeh Rok
       9 - Fras Denis
  61'     6 - Ferk Marko
       21 - Bojnec Jaša
  76'     11 - Žižek Marcel
       17 - Pušnik Nejc
  79'     14 - Mesarič Miha
       2 - Vidovič Rene
    Beltinci Klima Tratnjek
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Vegič Jure
       15 - Rantaša Marin
  57'     4 - Smej Žan
       2 - Draškovič Benjamin
  69'     6 - Horvat Rok
       9 - Baranja Adamo
  83'     14 - Sečkar Domen
       10 - Kociper Denis
  90'     20 - Mertük Tomas
       7 - Hari Luka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan