Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 1. krog 17.08.19
   TEKMA: NK Jarenina - NŠ Dravograd 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Pesnica - Igrišče Pesnica    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Gojčič Tomaž
   1. pomočnik: Zupanič Nik
   2. pomočnik: Pernat Marko
   Delegat: Gostenčnik Gregor
   POSTAVI
   NK Jarenina
Priimek in ime
  2  Fajs Luka
  3  Rožič Anže
  4  Lukić Lucas
  5  Toth Teo
  6  Buhin Tanej
  10  Knuplež Blaž (K)
  11  Dolenc Nal
  12  Berzak Tim (V)
  14  Koman Andrej
  15  Pokeržnik Jakob
  16  Šnofl Rok
   NŠ Dravograd
Priimek in ime
  1  Kadiš Tevž (V)
  2  Halilović Fadil
  3  Šmon Tim
  4  Izak Anže (K)
  5  Harum Vito
  6  Poberžnik Ven
  7  Založnik Aljaž
  9  Bernardis Jaka
  11  Obretan Nejc
  13  Grešovnik Žiga
  17  Skralovnik Anže
  Rezervni igralci
  1  Kump Ian (V)
  7  Lazar Jure
  9  Ploj Alen
  Rezervni igralci
  10  Šturm Nik
  14  Pšeničnik David
   TRENER
   NK Jarenina
   Karić Amir
   NŠ Dravograd
   Žižek Darko
   STRELCI
   NK Jarenina
   NŠ Dravograd
   0 : 1   6 - Poberžnik Ven (22') 
   0 : 2   6 - Poberžnik Ven (45') 
   0 : 3   11 - Obretan Nejc (73') 
   0 : 4   6 - Poberžnik Ven (76')  11m
   OPOMINJANI
   NK Jarenina
    7 - Lazar Jure (34')
    4 - Lukić Lucas (66')
    3 - Rožič Anže (71')
    12 - Berzak Tim (78')
   NŠ Dravograd
    6 - Poberžnik Ven (26')
    7 - Založnik Aljaž (40')
   IZKLJUČENI
   NK Jarenina
   NŠ Dravograd
   MENJAVE
   NK Jarenina
  Minuta  Igralec
  17'     7 - Lazar Jure
       15 - Pokeržnik Jakob
  32'     9 - Ploj Alen
       6 - Buhin Tanej
   NŠ Dravograd
  Minuta  Igralec
  77'     14 - Pšeničnik David
       6 - Poberžnik Ven
  79'     10 - Šturm Nik
       17 - Skralovnik Anže
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan