Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Pokal mladina MNZ Celje 18/19
  Zapisnik: 1. krog 19.09.18
   TEKMA: ND Dravinja - NK AS System Šmarje pri Jelšah 4 : 9 (1 : 2)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik: Sedlarevič Nikodin
   2. pomočnik: Knez Aljaž
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Tiganj Elmin (V)
  4  Brglez Marcel
  5  Stanovnik Vid
  6  Buh Tijan
  7  Lipovec Žiga
  8  Kolar Miha
  10  Vidmar Brdnik Florjan (K)
  11  Završnik Tilen
  14  Borovnik Andraž
  18  Kolar Blaž
  20  Rak Aljaž
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  2  Pekovšak Dejan
  3  Pevec Kevin
  4  Krulec Vid
  7  Gajšek Denis
  8  Korošec Miha
  9  Korez Nik
  10  Hrastnik Martin
  11  Korez Andraž
  14  Rep Tadej
  20  Novak Aljaž
  22  Majer Leon (V,K)
  Rezervni igralci
  2  Videčnik Sven
  9  Ranđelović Andrija
  12  Kušar Grega (V)
  13  Zidanšek Martin
  16  Guček Žiga
  19  Petek Jernej
  22  Boček Anže
  Rezervni igralci
  5  Toplak Kristjan
  6  Repas Lovro
  12  Hvala Tilen (V)
  17  Kolar Matjaž
  18  Strašek Matej
   TRENER
   ND Dravinja
   Majal Bojan
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
   Firšt Uroš
   STRELCI
   ND Dravinja
   1 : 0 5 - Stanovnik Vid (20')
   2 : 3 10 - Vidmar Brdnik Florjan (54')
   3 : 6 11 - Završnik Tilen (69')
   4 : 9 2 - Videčnik Sven (88')
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 1   8 - Korošec Miha (28') 
   1 : 2   8 - Korošec Miha (44') 
   1 : 3   8 - Korošec Miha (52') 
   2 : 4   14 - Rep Tadej (61') 
   2 : 5   7 - Gajšek Denis (63') 
   2 : 6   14 - Rep Tadej (66') 
   3 : 7   14 - Rep Tadej (74') 
   3 : 8   8 - Korošec Miha (82') 
   3 : 9   18 - Strašek Matej (84') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Videčnik Sven
       8 - Kolar Miha
  64'     9 - Ranđelović Andrija
       10 - Vidmar Brdnik Florjan
  68'     12 - Kušar Grega
       1 - Tiganj Elmin
  74'     22 - Boček Anže
       5 - Stanovnik Vid
  81'     13 - Zidanšek Martin
       7 - Lipovec Žiga
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Toplak Kristjan
       3 - Pevec Kevin
  46'     6 - Repas Lovro
       10 - Hrastnik Martin
  72'     18 - Strašek Matej
       11 - Korez Andraž
  79'     12 - Hvala Tilen
       22 - Majer Leon
  81'     17 - Kolar Matjaž
       20 - Novak Aljaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan