Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 18/19
  Zapisnik: 10. krog 28.10.18
   TEKMA: NK Radeče - NŠ NK Krško C 1 : 15 0 : 8
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Sedlarevič Nikodin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče
Priimek in ime
  1  Jevševar Jakob (V)
  2  Krajšek Klemen (K)
  4  Čakš Nejc
  5  Radić Blaž
  6  Šemić Elmin
  7  Končan Maj
  8  Kranjc Anej
  10  Knez Dejan
  11  Resnik Dejan
  16  Lavrinc Žiga
  20  Gaši Urban
   NŠ NK Krško C
Priimek in ime
  2  Brečko Anže
  4  Baznik Jaka
  5  Pirc Nejc
  7  Kerin Mark (K)
  8  Kraševec Jan
  10  Kastelic Klemen
  11  Zorko Žan
  12  Vogrinc Bruno (V)
  20  Kmetič Saša
  21  Cekaj Lendrion
  30  Krošelj Žan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Radeče
   Pukl Igor
   NŠ NK Krško C
   Milar Blaž
   STRELCI
   NK Radeče
   1 : 10 10 - Knez Dejan (44')
   NŠ NK Krško C
   0 : 1   10 - Kastelic Klemen (12') 
   0 : 2   10 - Kastelic Klemen (18') 
   0 : 3   8 - Kraševec Jan (19') 
   0 : 4   11 - Zorko Žan (20') 
   0 : 5   11 - Zorko Žan (25') 
   0 : 6   7 - Kerin Mark (26') 
   0 : 7   4 - Baznik Jaka (28') 
   0 : 8   4 - Baznik Jaka (29') 
   0 : 9   4 - Baznik Jaka (37') 
   0 : 10   11 - Zorko Žan (40') 
   1 : 11   10 - Kastelic Klemen (45') 
   1 : 12   11 - Zorko Žan (46') 
   1 : 13   11 - Zorko Žan (48') 
   1 : 14   11 - Zorko Žan (50') 
   1 : 15   8 - Kraševec Jan (51') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče
   NŠ NK Krško C
   IZKLJUČENI
   NK Radeče
   NŠ NK Krško C
   MENJAVE
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško C
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan