Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 18/19
  Zapisnik: 9. krog 21.10.18
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NŠ NK Krško B 12 : 1 8 : 0
   Kraj: Podčetrtek - Atletski stadion Podčetrtek    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Vozlič David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  3  Zidar Alen
  5  Kampuš Matjaž (K)
  6  Kranjčec Blaž
  7  Verboten Tom
  8  Jančič Jaka
  11  Brundič Josip
  16  Klakočar Tjaš
  18  Muškatevc Matevž
  19  Milčevski Alen Leon
  20  Perc Filip
  22  Narat Jan
  30  Lipej Manuel (V)
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime
  6  Petan Benjamin
  9  Klavs Naj
  11  Hočevar Tim
  12  Davidović Alen (V)
  14  Dolinšek Domen
  18  Rulić Novak
  19  Bor Možic
  20  Kodrič Lovro
  21  Prah Lan (K)
  22  Tomažin Lan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Šket Jaka
   NŠ NK Krško B
   Milar Blaž
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 0 7 - Verboten Tom (3')
   2 : 0 7 - Verboten Tom (6')
   3 : 0 11 - Brundič Josip (7')
   4 : 0 22 - Narat Jan (8')
   5 : 0 18 - Muškatevc Matevž (11')
   6 : 0 19 - Milčevski Alen Leon (19')
   7 : 0 7 - Verboten Tom (27')
   8 : 0 7 - Verboten Tom (29')
   9 : 0 6 - Kranjčec Blaž (34')
   10 : 0 6 - Kranjčec Blaž (42')
   11 : 0 7 - Verboten Tom (47')
   12 : 1 22 - Narat Jan (60')
   NŠ NK Krško B
   11 : 1   22 - Tomažin Lan (59') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NŠ NK Krško B
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan